Napsali o nás - 2009 - Další piva od Tambora míří ke Svobodným pánům


31.7.2009 - Zdroj: Krkonošský deník | Autor a foto: Bedřich Machek

Další piva od Tambora míří ke Svobodným pánům


Trutnovsko - Druhým vítězem sudu zlatavého moku se ve středu stala skupina nadšenců z královédvorské restaurace U Svobodných pánů, kteří shromáždili nejvíc kuponů.

Jejich zástupce, Radek, převzal jako vítěz druhého kola soutěže, kterou připravil královédvorský pivovar Tambor spolu s Krkonošským deníkem padesátilitrový sud s dvanáctistupňovým Tamborem. Osobně mu ho předal majitel pivovaru Nasik Kiriakovský za účasti provozovatele hospody, která sídlí na Masarykově náměstí. „Do soutěže jsme se chtěli přihlásit už v prvním kole, ale nakonec jsme to nestihli,“ řekla šťastný zástupce soutěžících.

Stejně jako v případě prvních vítězů si užijí vítězové svou výhru najednou, během společné párty. Do dalších kol soutěže se určitě znovu zapojí. „Samozřejmě to dalo trochu práce, ale výsledek stojí určitě za to,“ pochvaloval si výhru spokojený vítěz druhého kola.

Pivo tentokrát putovalo do restaurace U Svobodných pánů, která Tambora nabízí od samého začátku. Přestože tu čepují tři další druhy piva, zájem o místní mok je velký. Vyzkoušeli tu i tmavý speciál. Třináctka všem chutnala, s jejím trvalým zavedením počítají po plánovaném rozšíření restaurace.

Královédvorské pivo Tambor si připsalo další úspěch. Na přehlídce pivovarů v Rosicích u Brna se prosadila v hlasování návštěvníků dvanáctka i třináctka. Mezi řadou známých pivovarů obsadil Tambor, světlý ležák dvanáctistupňový, druhé místo, tmavý speciál vyhodnotili účastnicí akce jako vůbec nejlepší ve své kategorii. Velký úspěch mělo také řezané pivo, které sami „pijáci“ překřtili na Turbo. A název se ujal.

S pivem Tambor a Krkonošským deníkem se můžete také potkat na víkendové Porciunkuli v Hostinném. Ve stánku Deníku zájemci, kteří si koupí Krkonošský deník, dostanou nové královédvorské pivo zdarma.

A jak získat sud Tambora zdarma? Pouze každou středu, do 26. srpna, najdou čtenáři tištěného Krkonošského deníku na stránkách výherní pivní kupon. Pouze s ním se mohou zapojit do soutěže o sud piva zdarma. Výherní pivní kupon s číslem kola vystřihnou a odnesou do své oblíbené restaurace, hospody nebo výčepu, bez ohledu na to, zda se tu pivo Tambor už točí. Každé úterý mezi 8. až 12. hodinou potom buď hostinský, nebo zástupce soutěžících napíše do vzkazníku pivovaru na stránkách www.pivo-tambor.cz údaj o počtu sesbíraných kuponů a název restaurace či hospody, kde jsou kupony uloženy.

Příští středu se mohou na padesátilitrový sud dvorského piva Tambor zdarma těšit další soutěžící, kteří nasbírají nejvíc výherních pivních kuponů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

facebook

facebook

facebook

facebook

Přihlášení k odběru novinek. Zadejte mailovou adresu.

TAMBOR Shop

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sssss
TAMBOR

Již jste dosáhli věku 18 let??

Nákupní košík | Mapa serveru | Obchodní podmínky  Copyright © 2009 TVORBA STRÁNEK, WEBDESIGN
Spřátelené weby: Citroen - Subaru | Penzion za vodou
Odběr RSS kanálu
Pokud Vám je méně než 18 let, stránky, prosím, opusťte.