Pivovar Tambor, Dvůr Králové nad Labem, Pivo sudové, pivo lahvové


Vážení přátele dobrého piva,

náš Královédvorský pivovar Tambor opět umožní zájemcům exkurze v našem provozu. V posledních měsících se tu z provozních důvodů exkurze nekonaly. Ke změně názoru vedla řada žádostí a zájem o možnost, provoz pivovaru si prohlédnout. „Prohlídky jsou určeny pro předem přihlášené skupiny od 5 do 15 osob. Součástí prohlídky je také ochutnávka v naší Pivovarské pivnici,“ vysvětlil majitel pivovaru Nasik Kiriakovský. V prodejně  je možné si zakoupit lahvové pivo, propagační předměty, pivní sklo nebo se zde občerstvit. A od 14 hodin si i posedět v pivovarské pivnici u našeho čepovaného Tambora.

S tím, jak stále roste počet lidí, pro které není pivo jen nápoj bez tváře, ale zajímají se o to, jak a z čeho vzniká, jsou exkurze zajímavým zážitkem. V případě Královédvorského pivovaru Tambor se jedná o nový moderní provoz, kde se vaří tradiční české pivo. Náš pivovar Vám nabídne možnost nahlédnout za pomyslnou oponu úžasného divadla, kterým vaření piva bezesporu je.

Objednat si prohlídku bude možné od pondělí do pátku, v čase od 9 do 14 hodin. V době letních prázdnin připravujeme, po dohodě, rozšíření i o soboty a neděle.

Délka prohlídky je  45 minut. Cena pro jednu dospělou osobu, činí 100 Kč, vstupné pro děti do 15let, důchodce nad 65 let, lidi s průkazem ZTP, studenty do 26 let je za zvýhodněnou cenu 80 Kč.

Bližší informace a objednávky můžete zasílat na mail: machek@pivo-tambor.cz, tel 499 621 176.


Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vaši návštěvu.
Kolektiv pracovníků Královédvorského pivovaru TAMBOR ve Dvoře Králové nad Labem

 

exkurze

baner4

rad2015

Vážení přátele dobrého piva ,

pivovar TAMBOR přehodnotil význam a účelnost nahodile organizovaných BEZPLATNÝCH prohlídek pivovaru v letech 2009 a 2010 !!!! Bohužel nás 90% návštěvníků přesvědčilo, že poděkovat za bezplatnou prohlídku pivovaru, doporučeným - nijak finačně, co do výše, vazaným dobrovolným nákupem našich výrobků, především piva nebo reklamních předmětů, tzn. drobnou tržbou podpořit náš pivovar, je pro 90% návštěvníků finančně NEPŘIJATELNÉ ??!!!! S ohledem na toto zjíštění bylo rozhodnuto, naplánovat pro letošní rok 2011 cca 20 prohlídek v 10 dnech během roku ( sobota od 10.00 do 11.00 hod. a od 13.00 do 14.00 hod. ), které budou sloužit k prohlídkám našeho pivovaru jenom těm, kteří mají skutečný zájem o naše pivo, chtějí si prohlédnout nově koncipovaný pivovar a jsou ochotní za prohlídku zaplatit částku 200,-Kč za osobu. V ceně prohlídky bude i ochutnávka našich piv.

Počet ve skupině musí být vždy 10 osob !!!!

Přesné termíny a časy prohlídek budou uvedeny na našich web.stránkách a bude možno si je rezervovat formou elektronické závazné objednávky s platbou předem . Na základě úhrady bude termín dané skupině ,či jednotlivci potvrzen a bude pro obě strany závazný .

Je nám upřímně líto, že nebudeme schopni vyhovět všem . Náš pivovar je ale hlavně výrobní objekt a jeho cíl je především vařit kvalitní a opakovatelně jedinečné pivo.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.

Kolektiv pracovníků pivovaru TAMBOR ve Dvoře Králové nad Labem

 

 

 

Nacházíte se: Home > Pivovar > Exkurze v Pivovaru

facebook

 

facebook

facebook

facebook

Přihlášení k odběru novinek. Zadejte mailovou adresu.

sssss
TAMBOR

Již jste dosáhli věku 18 let??

Nákupní košík | Mapa serveru | Obchodní podmínky  Copyright © 2009 TVORBA STRÁNEK, WEBDESIGN
Spřátelené weby: Citroen - Subaru | Penzion za vodou
Odběr RSS kanálu
Pokud Vám je méně než 18 let, stránky, prosím, opusťte.