Napsali o nás - 2009 - Úspěch Deníku a piva Tambor na Porciunkuli


7.8.2009 - Zdroj: Krkonošský deník | Autor a foto: Bedřich Machek

Úspěch Deníku a piva Tambor na Porciunkuli


Trutnovsko - Spolupráce mezi Krkonošským deníkem a královédvorským pivovarem Tambor pokračuje nejen v rámci letní soutěže. Společně se představily také na víkendové Porciunkuli v Hostinném. A s velkým úspěchem.

Soutěž o padesátilitrový sud piva pokračovala třetím kolem. Nejvíc kuponů nasbírala tentokrát skupina štamgastů pod vedením pana Jiřího z královédvorské restaurace U námořníka. Stejně jako v minulých dvou případech si vítězové vypijí sud najednou, během společné akce.

O víkendu si mohli pivo Tambor vychutnat také účastníci známé Porciunkule v Hostinném. Společný stánek Krkonošského deníku a pivovaru Tambor tam našli zájemci v sobotu. Ke každému prodanému pivu obdrželi sobotní vydání zdarma. A zájem byl skutečně velký. „Vytočili jsme téměř tisíc piv během dne. Zájem měli nejen běžní návštěvníci, ale zavítali k nám také zástupci jiných pivovarů. Potěšilo nás, že se většina lidí vracela a ptali se, kde se dá naše pivo koupit v Hostinném, Vrchlabí nebo Trutnově,“ vysvětlil Nasik Kiriakovský, majitel pivovaru. U stánku Deníku s pivem Tambor se zastavilo i několik prominentních hostů, například starosta Sobotky nebo moderátor pořadu Nic než pravda Petr Šiška. „Pivo mu chutnalo a pochvaloval si ho,“ doplnil Kiriakovský.

Novinkou v areálu pivovaru je otevření pivovarského výčepu v prodejně. Návštěvníci tu mají možnost ochutnat všechny druhy piva, tedy jedenáctku, dvanáctku a třináctku, navíc také nefiltrované. Tedy druhy, které v žádné restauraci zatím neokusí. Postupně tu bude možné nechat si natočit také kvasnicová piva nebo řezané Turbo. Navíc si tady návštěvníci koupí oblíbený nápoj za doporučené ceny, tedy nejnižší.

„Kromě míst přímo ve výčepu tu máme venkovní posezení. Kapacita je padesát míst. Doplňkovým sortimentem je káva, do budoucna tu plánujeme i malé občerstvení, které se hodí k pivu, půjde o grilované maso,“ doplnil Kiriakovský. Ti, kteří si přijedou do pivovaru pro sudy, tu dostanou jako odměnu malý bonus. Prodej technických plynů je součástí nabídky pivovarské prodejny.

Výzdoba výčepu je stylová a každého milovníka piva na první pohled zaujme. Kromě suvenýrů spojených s Tamborem tu jsou vystaveny staré pivní etikety a různé druhy sklenic z celého světa.

K vidění tu jsou půllitry a sklenice pivovarů z Itálie, Rakouska, Švýcarska, Mexika, Spojených států, Irska, Belgie nebo Austrálie. Otevřeno tu mají od pondělí do pátku, od 7 do 17.30 hodin, v sobotu potom od 8.30 do 11.30 hodin.

Smutnou zprávou je, že pivovar Tambor byl nucen ukončit spolupráci s restaurací U Šmídů v Bílé Třemešné. „Budeme hledat jiného partnera v této lokalitě,“ doplnil Kiriakovský.

Naopak už brzy by se mohli s pivem Tamborem setkávat návštěvníci restaurace Hankův dům a penzionu Za vodou. Nový nájemce, který bude provozovat městskou restauraci v kulturním středisku, by měl královédvorské pivo nabízet v kompletní nabídce. Soutěž našeho Deníku a pivovaru Tambor bude pokračovat opět ve středu, kdy vyjde další pivní soutěžní kupon.

facebook

 

facebook

facebook

facebook

Přihlášení k odběru novinek. Zadejte mailovou adresu.

sssss
TAMBOR

Již jste dosáhli věku 18 let??

Nákupní košík | Mapa serveru | Obchodní podmínky  Copyright © 2009 TVORBA STRÁNEK, WEBDESIGN
Spřátelené weby: Citroen - Subaru | Penzion za vodou
Odběr RSS kanálu
Pokud Vám je méně než 18 let, stránky, prosím, opusťte.