Napsali o nás - 2010 - Pivovary České republiky


15.2.2010 - Kartografie PRAHA, a.s. - Ing. Pavel Novotný

Pivovary České republiky

Minulý týden jsem navštívil pivovarskou prodejnu Vašeho pivovaru, kde jsem strávil, byť se jednalo o smuteční posezení, příjemný večer.

Jsem šéfem obchodního oddělení firmy Kartografie PRAHA, a.s. a ke svému potěšení jsem u Vás objevil náš titul „Pivovary České republiky“ (brožura s mapou s kresbami pivovarů od Ing. Arch. Jaroslava Staňka). Jedná se o velmi úspěšný titul, který nám na veletrhu Svět knihy 2009 pokřtil Petr Urban a  jehož 2. vydání nyní chystáme.

Snažili jsme se, aby byly uvedeny veškeré pivovary ČR a nešlo o inzertní materiál. Jsem původem Dvorák a  jsem rád, že jste také zařazeni. Druhé vydání chceme v textové části pojmout jiným způsobem. První vydání obsahovalo fakta o každém pivovaru. Nyní bychom chtěli zveřejnit nějaké zajímavosti, které by „přitáhly“ turisty. Pokud byste měl zájem o změnu dosavadního textu, požádám Vás o zaslání podkladů do konce února 2010.

Dosavadní text: EPOS CZ spol. s r.o.; Pivovar Tambor „ Ve městě s pivovarskou tradicí od 16. století získal po třech stoletích dominanci pivovar rodiny Klazarů z roku 1850, který už jako zestátněný ukončil vaření piva v roce 1979. Na jeho tradici navázal po 30 letech minipivovar, slavnostně otevřený na jaře 2009.“

Je velmi sympatické, že v prodejně není uvedena pouze Vaše značka, ale že ve vitrínách dáváte prostor v podstatě i své konkurenci. To zvyšuje Vaše plusové body. Já jsem si rozšířil svou sbírku půllitrů právě o ten Váš.

Posílám pár fotografií ze křtu. Urbana jistě poznáte. Dále zleva Mgr. Miloš Marek (odpovědný redaktor díla), Ing. Petr Novotný (autor textů), Ing. Arch. Jaroslav Staněk (autor kreseb), Ing. Milada Svobodová (ředitelka společnosti Kartografie PRAHA, a.s.).

Také sděluji, že podstatný tiskový náklad (10.000 kusů) jsme zpracovali ve formě jednolisté skládané mapy (s texty na druhé straně) pro Českou centrálu cestovního ruchu (www.czechtourism.cz), která je zřizována Ministerstvem pro místní rozvoj a propaguje ČR na tuzemských i zahraničních veletrzích.

Obdobné zpracování nabízíme přímo daným pivovarům, které tuto mapu mohou využít pro své propagační a marketingové účely. Jedná se o tvorbu díla v obálce daného pivovaru a s informacemi o něm. V minulém roce této příležitosti využili např.: Krakonoš Trutnov, Eggenberk, Jihomoravské pivovary Vyškov, Sladovny Souflet, U Medvídků a další. Pokud by Vás tato konkrétní věc zajímala, mohu Vám zaslat bližší informace, případně Vás navštívit. Pokud ne, nevadí.

Každopádně Vám z celého srdce přeji, ať se Vám a Vašemu pivovaru daří i v této těžší době. Držím palce.

facebook

 

facebook

facebook

facebook

Přihlášení k odběru novinek. Zadejte mailovou adresu.

sssss
TAMBOR

Již jste dosáhli věku 18 let??

Nákupní košík | Mapa serveru | Obchodní podmínky  Copyright © 2009 TVORBA STRÁNEK, WEBDESIGN
Spřátelené weby: Citroen - Subaru | Penzion za vodou
Odběr RSS kanálu
Pokud Vám je méně než 18 let, stránky, prosím, opusťte.