Napsali o nás - 2014 - Turistická sezóna v Podkrkonoší je otevřena


TISKOVÁ ZPRÁVA

Turistická sezóna v Podkrkonoší je otevřena

PODKRKONOŠÍ – v sobotu 3. 5. 2014 jsme společně otevřeli další letní turistickou sezónu. Akce probíhala za finanční podpory Královéhradeckého kraje.

V rámci této akce proběhlo vyhlášení Fotosoutěže Podkrkonoší 2014 na téma Města a obce v Podkrkonoší (více na www.podkrkonosi.eu). Akce proběhla ve spolupráci s akcí ,,Běh na Zvičinu“ a se spoluorganizátory z MAS Podchlumí, DDM Jedničky Dvůr Králové nad Labem, s Raisovou chatou, stánkaři a výrobci, kteří vyrábí produkty pod ochranou značkou PODKRKONŠÍ regionální produkt® (pivo Tambor, med a medovina od p. Soprové, mošt z Podkrkonoší, Kulhánkova hořická keramika, Kubištovy hořické trubičky a trojhránky, Pravé hořické trubičky, Rýdlovy preclíky, pečivo od p. Švamberka, ozdobičky ze Dvora Králové nad Labem, Bylinné kapky z Kuksu) a další stánky nabízející langoše, pečivo z pekárny Vít a vnuk, regionální produkty z Českého ráje – Roztomilosti z Nové Paky.

Návštěvníci mohli nasbírat nové propagační materiály z Podkrkonoší, Hradecka nebo z celého Královéhradeckého kraje. Kdo zatahal dráčka Zvičiňáčka za ocásek dostal za odměnu obrázek. Pro potěšení i tanec hrála kapela NOU BEND, občerstvení pak nabízela Raisova chata. Bylo možné projet se na ponících a koníčkovi, v kostele sv. Jana Nepomuckého proběhlo hudební vystoupení flétnového souboru Pifferaios a letní turistickou sezonu nám již tradičně odzvonil kostelní zvon.

Dopravní spojení zajišťovaly společnosti OSNADO a MBM rail s.r.o. – Otevírání sezony se konalo v rámci společné akce Vítání jara v Podkrkonoší, kdy další program byl připraven v hotelu Pod Zvičinou – Festival regionálních produktů Východních Čech a na Kuksu probíhalo Májové víno.

Počasí bylo dost chladné, ale i přes to děkujeme návštěvníkům i spolupořadatelům! Více foto i informací na www.podkrkonosi.eu v sekci fotogalerie.  DM Podzvičinsko

 


zvicina2014 zvicina20141

facebook

 

facebook

facebook

facebook

Přihlášení k odběru novinek. Zadejte mailovou adresu.

sssss
TAMBOR

Již jste dosáhli věku 18 let??

Nákupní košík | Mapa serveru | Obchodní podmínky  Copyright © 2009 TVORBA STRÁNEK, WEBDESIGN
Spřátelené weby: Citroen - Subaru | Penzion za vodou
Odběr RSS kanálu
Pokud Vám je méně než 18 let, stránky, prosím, opusťte.