Pivovar a Královédvorské pivo TAMBOR Dvůr Králové nad Labem

Certifikáty kvality udělené pivovaru a Královédvorskému pivu TAMBOR Dvůr Králové nad Labem


Pivo Tambor získalo v Žatci zlatou medaili

Dvůr Králové 2009 - Takový úspěch určitě nikdo nečekal. Místní pivovar Tambor hned první účast v soutěži proměnil ve vítězství. V Žatci obdržela nefiltrovaná jedenáctka zlatou medaili.

Do 52. ročníku soutěže, která patří k nejvyhlášenějším nejen u nás, se letos přihlásilo 27 firem, z nichž některé zastupují více pivovarů. Byly mezi nimi známé značky jako Svijany, Primátor, Ferdinand, Bernard nebo Krušovice. Soutěžilo celkem 152 piv. Ve Chmelařském institutu ve dvou dnech hodnotily vzorky téměř tři stovky degustátorů. Jednalo se především o zástupce soutěžících pivovarů, odborníky z chmelařského a sladovnického oboru i zástupce odborných středních a vysokých škol.

Královédvorské pivo Tambor zvítězilo v kategorii nefiltrovaná piva světlá se svou jedenáctkou. Porazilo například Kvasničák ze Svijan nebo kvasnicový Rebel z Havlíčkova Brodu. „Tak výrazný úspěch jsme určitě nečekali. Chtěli jsme představit naše piva a srovnat je s těmi největšími hráči na pivovarnickém trhu. A to se povedlo víc než dobře. „Kromě vlastní soutěže jsme na Dočesnou jeli také kvůli možnosti setkat se s odborníky z jiných pivovarů, vyměnit si zkušenosti a najít nové kontakty,“ vysvětlil Nasik Kiriakovský, majitel pivovaru. Také tento záměr se podařilo beze zbytku naplnit.

„Ani ostatní královédvorská piva si nevedla špatně. Dvanáctka skončila čtvrtá, filtrovaná piva postoupila do semifinále,“ doplnil hlavní sládek Martin Vrba. S nefiltrovanou jedenáctkou, teď přezdívanou „zlaté“ pivo se zatím mohou zákazníci setkat pouze v pivovarském šenku. To se ale změní dnešním dnem. „Jakousi oslavou našeho vítězství je vstup do další známé restaurace, jedná se o penzion Za vodou. Právě tady bude možné si už dnes poručit nefiltrovanou jedenáctku Tambor, která získala v Žatci zlatou medaili,“ informoval Kiriakovský. Restaurace, která je součástí ubytovacího areálu, bude nabízet toto pivo, a k mání tu bude také třináctistupňový tmavý speciál.

Minulý týden také skončila společná soutěž Krkonošského deníku a pivovaru Tambor. Během prázdnin jsme těm, kteří si koupili náš Deník a shromáždili největší počet výherních kuponů, rozdali celkem sedm padesátilitrových sudů piva.

Další šanci získat královédvorské pivo Tambor, teď navíc oceněné zlatou medailí, mají účastníci naší Fortuna Tip ligy, kde je hlavní výhrou v každém kole patnáctilitrový sud Tambora. Bližší informace o soutěži najdete na našich sportovních stránkách.

Pivovarská prodejna

RAISOVA

tel. 499 620 103

 

facebook

facebook

twitter

Dárkové poukazy Tambor jsou už v prodeji
16.12.2014

Dárkové poukazy Královédvorského pivovaru Tambor jsou již v prodeji. Zájemci o speciální dárek pro všechny milovníky dobrého piva si poukaz v hodnotě 200 korun mohou zakoupit v Pivovarské prodejně nebo v kanceláři pivovaru. Nakoupit je za něj možné zboží, které je v nabídce Pivovarské prodejny, tedy pivo, reklamní předměty nebo pivovarské sklo.

Kalendář 2015 Tambora je z Pivovarského podia
10.12.2014

kal13Královédvorský pivovar Tambor připravil také v letošním roce svůj kalendář. Procházet rokem 2015 můžete v doprovodu regionálních hudebníků, kteří se v létě představili na koncertech Pivovarského podia. Zastoupeny jsou skupiny Phobos, Wostruha, Rychlotrapky, Jízda, Jakž Takž a David Jakubec. Kalendář bude od příštího týdne možné zakoupit za 180 korun.

Dárková balení piva Tambor pod vánoční stromeček
08.12.2014

Můžeme pro Vás připravit naše Královédvorské pivo Tambor dodárkových kartonů nebo dospeciálních"pivních"textilních tašek. Naplníme je Královédvorským pivem Tambor 11 %, Tambor  12 % R. A. Dvorský nebo také vánočním polotmavým speciálem 14 %  Klazar vyrobeným pouze v limitovaném množství podle Vašeho přání. Dárkový karton vychází podle obsahu piva do 160,- Kč (s DPH). Textilní tašku lze naplnit 8 až 11 lahvemi s pivem. Cena prázdné textilní pivní tašky je 197,- Kč  (s DPH). Bližší informace a objednávky lze směřovat na tel: 499 621 176.Kartony i tašky je možné zakoupit v naší Pivovarské prodejně.

Přihlášení k odběru novinek. Zadejte mailovou adresu.

Nákupní košík | Mapa serveru | Obchodní podmínky  Copyright © 2009 TVORBA STRÁNEK, WEBDESIGN
Spřátelené weby: Citroen - Subaru | Penzion za vodou
Odběr RSS kanálu
Pokud Vám je méně než 18 let, stránky, prosím, opusťte.