Pivovar a Královédvorské pivo TAMBOR Dvůr Králové nad Labem

Certifikáty kvality udělené pivovaru a Královédvorskému pivu TAMBOR Dvůr Králové nad Labem


Pivo Tambor získalo v Žatci zlatou medaili

Dvůr Králové 2009 - Takový úspěch určitě nikdo nečekal. Místní pivovar Tambor hned první účast v soutěži proměnil ve vítězství. V Žatci obdržela nefiltrovaná jedenáctka zlatou medaili.

Do 52. ročníku soutěže, která patří k nejvyhlášenějším nejen u nás, se letos přihlásilo 27 firem, z nichž některé zastupují více pivovarů. Byly mezi nimi známé značky jako Svijany, Primátor, Ferdinand, Bernard nebo Krušovice. Soutěžilo celkem 152 piv. Ve Chmelařském institutu ve dvou dnech hodnotily vzorky téměř tři stovky degustátorů. Jednalo se především o zástupce soutěžících pivovarů, odborníky z chmelařského a sladovnického oboru i zástupce odborných středních a vysokých škol.

Královédvorské pivo Tambor zvítězilo v kategorii nefiltrovaná piva světlá se svou jedenáctkou. Porazilo například Kvasničák ze Svijan nebo kvasnicový Rebel z Havlíčkova Brodu. „Tak výrazný úspěch jsme určitě nečekali. Chtěli jsme představit naše piva a srovnat je s těmi největšími hráči na pivovarnickém trhu. A to se povedlo víc než dobře. „Kromě vlastní soutěže jsme na Dočesnou jeli také kvůli možnosti setkat se s odborníky z jiných pivovarů, vyměnit si zkušenosti a najít nové kontakty,“ vysvětlil Nasik Kiriakovský, majitel pivovaru. Také tento záměr se podařilo beze zbytku naplnit.

„Ani ostatní královédvorská piva si nevedla špatně. Dvanáctka skončila čtvrtá, filtrovaná piva postoupila do semifinále,“ doplnil hlavní sládek Martin Vrba. S nefiltrovanou jedenáctkou, teď přezdívanou „zlaté“ pivo se zatím mohou zákazníci setkat pouze v pivovarském šenku. To se ale změní dnešním dnem. „Jakousi oslavou našeho vítězství je vstup do další známé restaurace, jedná se o penzion Za vodou. Právě tady bude možné si už dnes poručit nefiltrovanou jedenáctku Tambor, která získala v Žatci zlatou medaili,“ informoval Kiriakovský. Restaurace, která je součástí ubytovacího areálu, bude nabízet toto pivo, a k mání tu bude také třináctistupňový tmavý speciál.

Minulý týden také skončila společná soutěž Krkonošského deníku a pivovaru Tambor. Během prázdnin jsme těm, kteří si koupili náš Deník a shromáždili největší počet výherních kuponů, rozdali celkem sedm padesátilitrových sudů piva.

Další šanci získat královédvorské pivo Tambor, teď navíc oceněné zlatou medailí, mají účastníci naší Fortuna Tip ligy, kde je hlavní výhrou v každém kole patnáctilitrový sud Tambora. Bližší informace o soutěži najdete na našich sportovních stránkách.

Pivovarská prodejna

RAISOVA

tel. 499 620 103

 

facebook

facebook

twitter

Aktualita
Tambor míří o víkendu na náchodské Pivobraní
14.07.2014

pivobraní

Už tento víkend se v Náchodě koná 3. ročník Pivobraní. Nebude tu samozřejmě chybět ani stánek Královédvorského pivovaru Tambor. V bohatém hudebním programu najdete třeba Vaťák ze Dvora Králové, Lucky Losers, kapelu s královédvorskou "stopou", ale hlavní hvězdu, kterou je nestárnoucí Věra Špinarová. Kromě Tambora se tu bude čepovat dalších 10 značek.

Tambor na závodech i na Pivovarském podiu
11.07.2014

nahled rychterovaNadcházející víkend nabídne milovníkům Královédvorského pivovaru Tambor opět příležitost spojit chuťový zážitek z výborného piva s kulturním a sportovním zážitkem. Na královédvorské loděnici u Pušova splavu se v sobotu a v neděli konají závody. V sobotu od 10 hodin to budou sprinty na lodích, v neděli potom sjezdy. Jejich start pořadatelé upřesní v sobotu. Tambor tu bude nejen na pití, ale také jako ceny pro vítěze.

Opět se také můžete těšit na zábavu na Pivovarském podiu. Hrát bude kytarista David Jakubec, kterého doprovodí na baskytaru Láďa Šlisík. Kdo viděl jejich první vystoupení, určitě nezaváhá a přijde. Tradičně tu bude stát pojízdný stánek s výborným občerstvením.

Přihlášení k odběru novinek. Zadejte mailovou adresu.

Nákupní košík | Mapa serveru | Obchodní podmínky  Copyright © 2009 TVORBA STRÁNEK, WEBDESIGN
Spřátelené weby: Citroen - Subaru | Penzion za vodou
Odběr RSS kanálu
Pokud Vám je méně než 18 let, stránky, prosím, opusťte.