Pivovar a Královédvorské pivo TAMBOR Dvůr Králové nad Labem

Certifikáty kvality udělené pivovaru a Královédvorskému pivu TAMBOR Dvůr Králové nad Labem


Pivo Tambor získalo v Žatci zlatou medaili

Dvůr Králové 2009 - Takový úspěch určitě nikdo nečekal. Místní pivovar Tambor hned první účast v soutěži proměnil ve vítězství. V Žatci obdržela nefiltrovaná jedenáctka zlatou medaili.

Do 52. ročníku soutěže, která patří k nejvyhlášenějším nejen u nás, se letos přihlásilo 27 firem, z nichž některé zastupují více pivovarů. Byly mezi nimi známé značky jako Svijany, Primátor, Ferdinand, Bernard nebo Krušovice. Soutěžilo celkem 152 piv. Ve Chmelařském institutu ve dvou dnech hodnotily vzorky téměř tři stovky degustátorů. Jednalo se především o zástupce soutěžících pivovarů, odborníky z chmelařského a sladovnického oboru i zástupce odborných středních a vysokých škol.

Královédvorské pivo Tambor zvítězilo v kategorii nefiltrovaná piva světlá se svou jedenáctkou. Porazilo například Kvasničák ze Svijan nebo kvasnicový Rebel z Havlíčkova Brodu. „Tak výrazný úspěch jsme určitě nečekali. Chtěli jsme představit naše piva a srovnat je s těmi největšími hráči na pivovarnickém trhu. A to se povedlo víc než dobře. „Kromě vlastní soutěže jsme na Dočesnou jeli také kvůli možnosti setkat se s odborníky z jiných pivovarů, vyměnit si zkušenosti a najít nové kontakty,“ vysvětlil Nasik Kiriakovský, majitel pivovaru. Také tento záměr se podařilo beze zbytku naplnit.

„Ani ostatní královédvorská piva si nevedla špatně. Dvanáctka skončila čtvrtá, filtrovaná piva postoupila do semifinále,“ doplnil hlavní sládek Martin Vrba. S nefiltrovanou jedenáctkou, teď přezdívanou „zlaté“ pivo se zatím mohou zákazníci setkat pouze v pivovarském šenku. To se ale změní dnešním dnem. „Jakousi oslavou našeho vítězství je vstup do další známé restaurace, jedná se o penzion Za vodou. Právě tady bude možné si už dnes poručit nefiltrovanou jedenáctku Tambor, která získala v Žatci zlatou medaili,“ informoval Kiriakovský. Restaurace, která je součástí ubytovacího areálu, bude nabízet toto pivo, a k mání tu bude také třináctistupňový tmavý speciál.

Minulý týden také skončila společná soutěž Krkonošského deníku a pivovaru Tambor. Během prázdnin jsme těm, kteří si koupili náš Deník a shromáždili největší počet výherních kuponů, rozdali celkem sedm padesátilitrových sudů piva.

Další šanci získat královédvorské pivo Tambor, teď navíc oceněné zlatou medailí, mají účastníci naší Fortuna Tip ligy, kde je hlavní výhrou v každém kole patnáctilitrový sud Tambora. Bližší informace o soutěži najdete na našich sportovních stránkách.

Pivovarská prodejna

RAISOVA

tel. 499 620 103

 

facebook

facebook

twitter

Aktualita
Tambora najdete v infocentru města
13.04.2015

Propagační předměty Královédvorského pivovaru Tambor můžete od dubna zakoupit také v Informačním centru města Dvora Králové nad Labem na Masarykově náměstí. Ke koupi tu mají sklo, odznaky nebo otvíráky.

Novinka pro Pražáky
07.04.2015

Od 1. dubna 2015 zajišťuje veškerou distribuci Královédvorského piva Tambor v Praze a jeho okolí společnost Bad Flash Beer s.r.o. prostřednictvím prodejního skladu. Prodejní sklad je v areálu tenisových kurtů Admira Kobylisy, vstup naproti domu č.p. 39 v ulici Chaberské. Odpovědná osoba za příjem objednávek a distribuci piva je pan Rostislav Kloubek. Objednávky lze zasílat mailem na adresy: rosta@badflash.cz, libor@badflash.cz nebo telefonicky na čísle 720 755 116. Rozvoz piva po Praze a okolí zajišťuje firma Bad Flash Beer s.r.o v minimálním množství  150 litrů na 1 zákazníka. Menší množství pouze osobním odběrem přímo ve skladu. Provozní doba prodejního skladu: pondělí až pátek od  9 do 15 hodin. Případné další dotazy směřujte přímo na odpovědnou osobu prodejního skladu.

Přihlášení k odběru novinek. Zadejte mailovou adresu.

Nákupní košík | Mapa serveru | Obchodní podmínky  Copyright © 2009 TVORBA STRÁNEK, WEBDESIGN
Spřátelené weby: Citroen - Subaru | Penzion za vodou
Odběr RSS kanálu
Pokud Vám je méně než 18 let, stránky, prosím, opusťte.