Pivovar Tambor, Dvůr Králové nad Labem, Pivo sudové, pivo lahvové

Nově vybudovaný pivovar ve Dvoře Králové nad Labem vyrábějící královedvorské pivo TAMBOR 10%, 11%, 12%, 13%, 14%. Možnost zakoupení lahvového i sudového piva v Tambor e-shopu. Lahvové pivo, trička, výčepní zařízení, pivní sklo, pivní tácky.


Vážení přátele dobrého piva,


pivovar TAMBOR  přehodnotil význam a účelnost nahodile organizovaných BEZPLATNÝCH  prohlídek pivovaru v letech 2009 a 2010 !!!! Bohužel nás 90% návštěvníků přesvědčilo, že poděkovat  za bezplatnou prohlídku pivovaru, doporučeným -  nijak finačně, co do výše, vazaným dobrovolným  nákupem našich výrobků, především piva  nebo  reklamních předmětů,  tzn. drobnou tržbou  podpořit náš pivovar, je pro 90% návštěvníků finančně  NEPŘIJATELNÉ ??!!!! S ohledem na toto zjíštění  bylo rozhodnuto,  naplánovat  pro letošní rok 2011 cca 20 prohlídek v 10 dnech během roku ( sobota od 10.00 do 11.00 hod. a od 13.00 do 14.00 hod. ), které budou sloužit k prohlídkám  našeho pivovaru jenom těm, kteří mají skutečný  zájem o naše pivo,  chtějí si prohlédnout nově koncipovaný  pivovar  a jsou ochotní za prohlídku zaplatit částku 200,-Kč za osobu. V ceně prohlídky bude i ochutnávka  našich piv.


Počet ve  skupině musí být  vždy 10  osob !!!!


Přesné termíny a časy prohlídek budou uvedeny na našich web. stránkách a bude možno si je  rezervovat formou elektronické závazné objednávky s platbou předem. Na základě úhrady bude termín dané skupině, či jednotlivci potvrzen a bude pro obě strany  závazný.
Je nám  upřímně líto, že nebudeme schopni vyhovět všem. Náš pivovar je ale hlavně výrobní objekt a jeho  cíl je především  vařit kvalitní a opakovatelně jedinečné pivo.


Děkujeme za pochopení  a těšíme se na Vaši návštěvu.
Kolektiv pracovníků pivovaru TAMBOR ve Dvoře Králové nad Labem

Vážení přátele dobrého piva ,

pivovar TAMBOR přehodnotil význam a účelnost nahodile organizovaných BEZPLATNÝCH prohlídek pivovaru v letech 2009 a 2010 !!!! Bohužel nás 90% návštěvníků přesvědčilo, že poděkovat za bezplatnou prohlídku pivovaru, doporučeným - nijak finačně, co do výše, vazaným dobrovolným nákupem našich výrobků, především piva nebo reklamních předmětů, tzn. drobnou tržbou podpořit náš pivovar, je pro 90% návštěvníků finančně NEPŘIJATELNÉ ??!!!! S ohledem na toto zjíštění bylo rozhodnuto, naplánovat pro letošní rok 2011 cca 20 prohlídek v 10 dnech během roku ( sobota od 10.00 do 11.00 hod. a od 13.00 do 14.00 hod. ), které budou sloužit k prohlídkám našeho pivovaru jenom těm, kteří mají skutečný zájem o naše pivo, chtějí si prohlédnout nově koncipovaný pivovar a jsou ochotní za prohlídku zaplatit částku 200,-Kč za osobu. V ceně prohlídky bude i ochutnávka našich piv.

Počet ve skupině musí být vždy 10 osob !!!!

Přesné termíny a časy prohlídek budou uvedeny na našich web.stránkách a bude možno si je rezervovat formou elektronické závazné objednávky s platbou předem . Na základě úhrady bude termín dané skupině ,či jednotlivci potvrzen a bude pro obě strany závazný .

Je nám upřímně líto, že nebudeme schopni vyhovět všem . Náš pivovar je ale hlavně výrobní objekt a jeho cíl je především vařit kvalitní a opakovatelně jedinečné pivo.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.

Kolektiv pracovníků pivovaru TAMBOR ve Dvoře Králové nad Labem

 

 

 

Nacházíte se: Home > Pivovar > Exkurze v Pivovaru

Pivovarská prodejna

RAISOVA

tel. 499 620 103

 

facebook

facebook

Aktualita
Chystáme nové etikety
22.04.2014

K 5 výročí existence Královédvorského pivovaru Tabor jsou připraveny tři nové etikety. Kromě nového piva, polotmavé 11° J. Jakoubek, to buetiketa 11dou také etikety pro světlý ležák 12° R. A. Dvorský a světlý ležák 11°. První zájemci je mohou získat 2. května na slavnosti v areálu pivovaru.

Nový dárkový kartón v prodeji
16.04.2014

Na Pivovarské prodejně si můžete nyní nově koupit dárkové balení - kartónový multipack na 8 lahví. Naplníme vám ho podle vašeho přání. Cena dárkové krabice je 20 korun.

krabka

Tmavý speciál 13 už je na čepech
14.04.2014

Královédvorské pivo Tambor 13 tmavý speciál už je od tohoto týdne ve vašich restauracích, hospodách a výčepech. Protože toto pivo není v pravidelné nabídce, neváhejte...

Přihlášení k odběru novinek. Zadejte mailovou adresu.

Nákupní košík | Mapa serveru | Obchodní podmínky  Copyright © 2009 TVORBA STRÁNEK, WEBDESIGN
Spřátelené weby: Citroen - Subaru | Penzion za vodou
Odběr RSS kanálu
Pokud Vám je méně než 18 let, stránky, prosím, opusťte.