Pivovar Tambor, Dvůr Králové nad Labem, Pivo sudové, pivo lahvové

Nově vybudovaný pivovar ve Dvoře Králové nad Labem vyrábějící královedvorské pivo TAMBOR 10%, 11%, 12%, 13%, 14%. Možnost zakoupení lahvového i sudového piva v Tambor e-shopu. Lahvové pivo, trička, výčepní zařízení, pivní sklo, pivní tácky.


Vážení přátele dobrého piva,


pivovar TAMBOR  přehodnotil význam a účelnost nahodile organizovaných BEZPLATNÝCH  prohlídek pivovaru v letech 2009 a 2010 !!!! Bohužel nás 90% návštěvníků přesvědčilo, že poděkovat  za bezplatnou prohlídku pivovaru, doporučeným -  nijak finačně, co do výše, vazaným dobrovolným  nákupem našich výrobků, především piva  nebo  reklamních předmětů,  tzn. drobnou tržbou  podpořit náš pivovar, je pro 90% návštěvníků finančně  NEPŘIJATELNÉ ??!!!! S ohledem na toto zjíštění  bylo rozhodnuto,  naplánovat  pro letošní rok 2011 cca 20 prohlídek v 10 dnech během roku ( sobota od 10.00 do 11.00 hod. a od 13.00 do 14.00 hod. ), které budou sloužit k prohlídkám  našeho pivovaru jenom těm, kteří mají skutečný  zájem o naše pivo,  chtějí si prohlédnout nově koncipovaný  pivovar  a jsou ochotní za prohlídku zaplatit částku 200,-Kč za osobu. V ceně prohlídky bude i ochutnávka  našich piv.


Počet ve  skupině musí být  vždy 10  osob !!!!


Přesné termíny a časy prohlídek budou uvedeny na našich web. stránkách a bude možno si je  rezervovat formou elektronické závazné objednávky s platbou předem. Na základě úhrady bude termín dané skupině, či jednotlivci potvrzen a bude pro obě strany  závazný.
Je nám  upřímně líto, že nebudeme schopni vyhovět všem. Náš pivovar je ale hlavně výrobní objekt a jeho  cíl je především  vařit kvalitní a opakovatelně jedinečné pivo.


Děkujeme za pochopení  a těšíme se na Vaši návštěvu.
Kolektiv pracovníků pivovaru TAMBOR ve Dvoře Králové nad Labem

Vážení přátele dobrého piva ,

pivovar TAMBOR přehodnotil význam a účelnost nahodile organizovaných BEZPLATNÝCH prohlídek pivovaru v letech 2009 a 2010 !!!! Bohužel nás 90% návštěvníků přesvědčilo, že poděkovat za bezplatnou prohlídku pivovaru, doporučeným - nijak finačně, co do výše, vazaným dobrovolným nákupem našich výrobků, především piva nebo reklamních předmětů, tzn. drobnou tržbou podpořit náš pivovar, je pro 90% návštěvníků finančně NEPŘIJATELNÉ ??!!!! S ohledem na toto zjíštění bylo rozhodnuto, naplánovat pro letošní rok 2011 cca 20 prohlídek v 10 dnech během roku ( sobota od 10.00 do 11.00 hod. a od 13.00 do 14.00 hod. ), které budou sloužit k prohlídkám našeho pivovaru jenom těm, kteří mají skutečný zájem o naše pivo, chtějí si prohlédnout nově koncipovaný pivovar a jsou ochotní za prohlídku zaplatit částku 200,-Kč za osobu. V ceně prohlídky bude i ochutnávka našich piv.

Počet ve skupině musí být vždy 10 osob !!!!

Přesné termíny a časy prohlídek budou uvedeny na našich web.stránkách a bude možno si je rezervovat formou elektronické závazné objednávky s platbou předem . Na základě úhrady bude termín dané skupině ,či jednotlivci potvrzen a bude pro obě strany závazný .

Je nám upřímně líto, že nebudeme schopni vyhovět všem . Náš pivovar je ale hlavně výrobní objekt a jeho cíl je především vařit kvalitní a opakovatelně jedinečné pivo.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.

Kolektiv pracovníků pivovaru TAMBOR ve Dvoře Králové nad Labem

 

 

 

Nacházíte se: Home > Pivovar > EXKURZE V PIVOVARU

Pivovarská prodejna

RAISOVA

tel. 499 620 103

 

facebook

facebook

Přihlášení k odběru novinek. Zadejte mailovou adresu.

Nákupní košík | Mapa serveru | Obchodní podmínky  Copyright © 2009 TVORBA STRÁNEK, WEBDESIGN
Spřátelené weby: Citroen - Subaru | Penzion za vodou | Vinotéka - nápoje Goldšmídovi
Odběr RSS kanálu
Pokud Vám je méně než 18 let, stránky, prosím, opusťte.