Pivovar Tambor, Dvůr Králové nad Labem, Pivo sudové, pivo lahvové


Vážení přátele dobrého piva,

náš Královédvorský pivovar Tambor opět umožní zájemcům exkurze v našem provozu. V posledních měsících se tu z provozních důvodů exkurze nekonaly. Ke změně názoru vedla řada žádostí a zájem o možnost, provoz pivovaru si prohlédnout. „Prohlídky za účasti sládka, jsou určeny pro předem přihlášené skupiny od 5 do 15 osob. Součástí prohlídky je také ochutnávka v naší Pivovarské prodejně,“ vysvětlil majitel pivovaru Nasik Kiriakovský. V prodejně  je možné si zakoupit lahvové pivo nebo propagační předměty. A samozřejmě si i posedět u našeho čepovaného Tambora.

S tím, jak stále roste počet lidí, pro které není pivo jen nápoj bez tváře, ale zajímají se o to, jak a z čeho vzniká, jsou exkurze zajímavým zážitkem. V případě Královédvorského pivovaru Tambor se jedná o nový moderní provoz, kde se vaří tradiční české pivo. Náš pivovar vám nabídne možnost nahlédnout za pomyslnou oponu úžasného divadla, kterým vaření piva bezesporu je.

Objednat si prohlídku bude možné od pondělí do pátku, v čase od 9 do 17 hodin. V době letních prázdnin připravujeme, po dohodě, rozšíření i o soboty a neděle.

Délka prohlídky je  45 minut. Cena pro jednu dospělou osobu, včetně ochutnávky, bude činit 130 korun, vstupné pro děti do 15let bude 70 korun . Rodinné vstupné pro dva dospělé a dvě děti do 15 let  je stanoveno na 330 korun. Důchodci nad 65 let, lidé s průkazem ZTP, studnti do 26 let mají vstup za 110 korun.

Bližší informace a objednávky můžete zasílat na mail: machek@pivo-tambor.cz, tel 499 621 176.


Děkujeme za pochopení  a těšíme se na Vaši návštěvu.
Kolektiv pracovníků Královédvorského pivovaru TAMBOR ve Dvoře Králové nad Labem

 

exkurze

baner4

navrad cenik

(pro zvětšení klikněte)

Vážení přátele dobrého piva ,

pivovar TAMBOR přehodnotil význam a účelnost nahodile organizovaných BEZPLATNÝCH prohlídek pivovaru v letech 2009 a 2010 !!!! Bohužel nás 90% návštěvníků přesvědčilo, že poděkovat za bezplatnou prohlídku pivovaru, doporučeným - nijak finačně, co do výše, vazaným dobrovolným nákupem našich výrobků, především piva nebo reklamních předmětů, tzn. drobnou tržbou podpořit náš pivovar, je pro 90% návštěvníků finančně NEPŘIJATELNÉ ??!!!! S ohledem na toto zjíštění bylo rozhodnuto, naplánovat pro letošní rok 2011 cca 20 prohlídek v 10 dnech během roku ( sobota od 10.00 do 11.00 hod. a od 13.00 do 14.00 hod. ), které budou sloužit k prohlídkám našeho pivovaru jenom těm, kteří mají skutečný zájem o naše pivo, chtějí si prohlédnout nově koncipovaný pivovar a jsou ochotní za prohlídku zaplatit částku 200,-Kč za osobu. V ceně prohlídky bude i ochutnávka našich piv.

Počet ve skupině musí být vždy 10 osob !!!!

Přesné termíny a časy prohlídek budou uvedeny na našich web.stránkách a bude možno si je rezervovat formou elektronické závazné objednávky s platbou předem . Na základě úhrady bude termín dané skupině ,či jednotlivci potvrzen a bude pro obě strany závazný .

Je nám upřímně líto, že nebudeme schopni vyhovět všem . Náš pivovar je ale hlavně výrobní objekt a jeho cíl je především vařit kvalitní a opakovatelně jedinečné pivo.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.

Kolektiv pracovníků pivovaru TAMBOR ve Dvoře Králové nad Labem

 

 

 

Nacházíte se: Home > Pivovar > Exkurze v Pivovaru

Pivovarská prodejna

RAISOVA

tel. 499 620 103

 

facebook

facebook

twitter

Dárkové poukazy Tambor jsou už v prodeji
16.12.2014

Dárkové poukazy Královédvorského pivovaru Tambor jsou již v prodeji. Zájemci o speciální dárek pro všechny milovníky dobrého piva si poukaz v hodnotě 200 korun mohou zakoupit v Pivovarské prodejně nebo v kanceláři pivovaru. Nakoupit je za něj možné zboží, které je v nabídce Pivovarské prodejny, tedy pivo, reklamní předměty nebo pivovarské sklo.

Kalendář 2015 Tambora je z Pivovarského podia
10.12.2014

kal13Královédvorský pivovar Tambor připravil také v letošním roce svůj kalendář. Procházet rokem 2015 můžete v doprovodu regionálních hudebníků, kteří se v létě představili na koncertech Pivovarského podia. Zastoupeny jsou skupiny Phobos, Wostruha, Rychlotrapky, Jízda, Jakž Takž a David Jakubec. Kalendář bude od příštího týdne možné zakoupit za 180 korun.

Dárková balení piva Tambor pod vánoční stromeček
08.12.2014

Můžeme pro Vás připravit naše Královédvorské pivo Tambor dodárkových kartonů nebo dospeciálních"pivních"textilních tašek. Naplníme je Královédvorským pivem Tambor 11 %, Tambor  12 % R. A. Dvorský nebo také vánočním polotmavým speciálem 14 %  Klazar vyrobeným pouze v limitovaném množství podle Vašeho přání. Dárkový karton vychází podle obsahu piva do 160,- Kč (s DPH). Textilní tašku lze naplnit 8 až 11 lahvemi s pivem. Cena prázdné textilní pivní tašky je 197,- Kč  (s DPH). Bližší informace a objednávky lze směřovat na tel: 499 621 176.Kartony i tašky je možné zakoupit v naší Pivovarské prodejně.

Přihlášení k odběru novinek. Zadejte mailovou adresu.

Nákupní košík | Mapa serveru | Obchodní podmínky  Copyright © 2009 TVORBA STRÁNEK, WEBDESIGN
Spřátelené weby: Citroen - Subaru | Penzion za vodou
Odběr RSS kanálu
Pokud Vám je méně než 18 let, stránky, prosím, opusťte.