Pivovar Tambor, Dvůr Králové nad Labem, Pivo sudové, pivo lahvové


Pivo Tambor zamířilo k Sázavě

fiala

Dalším místem, kde nyní nakoupíte lahvové i sudové pivo z Královédvorského pivovaru Tambor, je Žďár nad Sázavou. Nabízí ho Nápojové centrum Antonín Fiala.

Firma se specializuje na prodej a rozvoz nápojů již od roku 1994. „Naší filosofií  je především spokojený zákazník, ať už se jedná o podnikatele nebo řadového zákazníka. Abychom tohoto docílili snažíme se nabízet co nejširší sortiment nápojového zboží v různých cenových hladinách se zaměřením na komplexnost a flexibilitu našich služeb,“ vysvětlují majitelé.

Nápojové centrum otevřeli na jaře 2009. Preferují především prodej nápojového zboží za nízké ceny jak pro podnikatele, tak i pro drobný prodej.

Nápojové centrum je přesně to pravé pro všechny pivní fajnšmekry, kteří si zde mohou vybrat z více než 100 druhů lahvových a 100 druhů sudových piv, ke kterým nyní přibyl sortiment Královédvorského pivovaru Tambor.

Velké druhové zastoupení tu zákazníci najdou i destilátech, nealkoholických nápojích,  lahvovém a stáčeném víně především od moravských a českých vinařů. „Nabízený sortiment neustále doplňujeme a rozšiřujeme dle přání zákazníků,“ doplnil Antonín Fiala.

Zabezpečují také prodej, servis a rozvoz nápojového zboží na společenské akce, plesy, rauty, zábavy, narozeninové nebo sportovní akce.

Kontakt:Antonín Fiala, Nápojové centrum, Havlíčkovo nám. 254/7 (vchod z Nábřežní ulice), Žďár nad Sázavou 59101

mob: 608 821 251, tel: 566 624 063, e-mail: napoje.fiala@seznam.cz

Otevírací doba:                Po – Pá: 8 – 12, 12.30 – 17, Sobota: 9 – 11 hodin


 

Pivu TAMBOR se v Penny daří!

Pivo Tambor rozšiřuje nabídku na Chrudimsko

Novým místem, kde si mohou zákazníci koupit Královédvorské pivo Tambor, je Pivní centrum Chrudim. Ta vznikla v roce 2012, zaměřuje se na prodej pivních specialit, především

pak z malých pivovarů. „Naše zákazníky máme nejen přímo v Chrudimi, ale také v okruhu pětadvaceti kilometrů,“ vysvětlil Aleš Beran, provozovatel obchodu. Královédvorský pivovar Tambor se tak stane dalším lákadlem zdejší nabídky.

Pivní centrum nabízí také pronájem výčepního zařízení a narážečů sudů. V případě potřeby zboží zákazníkům po dohodě dovezou.

Královédvorský pivovar Tambor začal nabízet v Pivním centru zatím všechna svá lahvová piva, do budoucna se nabídka rozšíří také o sudy.

 

Kontakt: Pivní centrum Chrudim, Pardubická 178,  537 01 Chrudim IV

tel. mobil: 777 126 433, e-mail: pivnipohotovostcr@seznam.cz.

Provozní doba:

pondělí až čtvrtek, neděle : 10.00 - 19.00. pátek, sobota: 10.00 - 20:00

Pivo Tambor míří nově do Krkonoš

Jons

Dvůr Králové nad Labem -  Královédvorský pivovar Tambor má od března nové obchodní zastoupení pro oblast Vrchlabí, Špindlerův Mlýn, Benecko, Jilemnice, Černý Důl. Stal se jím velkoobchod Jona Drinks Vrchlabí. Společnost JONA DRINKS – Velkoobchod nápojů se zabývá velkoobchodním prodejem nápojů a potravin od roku 1992.

Nabízet bude lahvové a sudové pivo v plném sortimentu, tedy všech šest druhů. Zájemci si pivo Tambor mohou koupit jak v prodejně, tak v rámci závozu velkoobchodu. Královédvorské pivo tedy nakoupí jak maloobchodníci, tak i majitelé restaurací, penzionů nebo hotelů.

Pivovar tímto krokem reagoval na zájem návštěvníků nejvyšších českých hor. Směřuje sem mnoho zákazníků z Prahy, kde je královédvorské pivo známým pojmem.

V březnu začíná Tambor a Jona Drinks spolupráci akcí se světlým ležákem 11%, v sudech i v lahvích.

Kontakt: JONA DRINKS s.r.o., Horská 431 , 54302 Vrchlabí

tel. mobil: 602 131 773, e-mail: info@jona-drinks.cz, Petr Jonák, mobil: 606 681 710,

Provozní doba:    pondělí až pátek : 8.00 - 17.00. sobota: 8.00 - 12:00 

Nové dárkové balení po šesti kusech piva TAMBOR k prodeji

cisty stul

Tmavý speciál 13% je opět v prodeji. Objednávejte lahve a sudy na uvedeném čísle nebo na 733739869, p. Chmelíková.

Uvařili jsme nový pivní speciál!movem2

Listopad není jenom časem padajícího listí, ale také časem narůstajících knírů. A to díky akci Movember, která má upozornit na nebezpečí rakoviny prostaty a pomoci s prevencí. Symbolem je právě typicky mužská ozdoba, mohutný knír. Nápad vznikl v roce 2003 v Austrálii a jak jinak než u piva. Letos se do tohoto projektu zapojil i Královédvorský pivovar Tambor, a to uvařením speciálního piva Movembeer.

Jedná se o ležák 11,6% s dobou zrání přes 90 dní s použitím speciálního Osvaldova klonu č. 72 chmele Žatecký poloraný červeňák. Pivo je nefiltrované a nepasterované. Jedinečnou chuť dodává voda z artézké studně o hloubce 136 metrů a kombinace čtyř sladů, Plzeňského, Maltzu, Bojos a Radegastu. Výsledkem je originální chuť s výraznou hořkostí. Zájemci si ho mohou koupit například v Pivovarské prodejně.

„Symbolem Movemberu je knír. Ten si můžete nechat buď narůst nebo si ho vytvoříte právě pomocí pěny z nového piva Movembeer,“ komentoval Nasik Kiriakovský, majitel pivovaru Tambor. Jak dodal, pivovaru je ctí, že se mohl zapojit do tohoto projektu, který pomáhá šířit osvětu o jednom z onemocnění, které ohrožuje stále více Čechů. „Máme s rakovinou prostaty vlastní zkušenost. Jeden z našich dlouholetých zaměstnanců s touto zákeřnou chorobou bojuje. Držíme mu všichni palce, aby vše dobře dopadlo. I proto jsme ani chvíli neváhali a do projektu se zapojili. Prevence je důležitá a může pomoci zachytit začínající onemocnění,“ dodal Kiriakovský.

movembeer


cisty stul

 

Tambora najdete „na“ Čistém stole

Praha – Pivo z Královédvorského pivovaru Tambor si nyní můžete dát i v jedné z nejmalebnějších částí Prahy, na Malé Straně. Novým partnerem pivovaru se tu stal restaurant Čistý stůl. Přestože je hlavní město plné restaurací a hospod, věří provozovatelé Čistého stolu i zástupci pivovaru Tambor, že právě nová restaurace se stane vítaným zpestřením nabídky. Snoubí se tu historie města s moderní gastronomií. „Vážíme si toho, že můžeme budovat restauraci ve městě, k němuž máme hluboký vztah, v zemi, kterou máme tak rádi. Jsme za to vděčni a zavazuje nás to,“ vysvětlují provozovatelé Čistého stolu manželé Šimkovi. „V interiéru mírně vzdáváme hold designu 30. let 20. století i dob dřívějších a jinak si jdeme vlastní, specifickou cestou,“ dodali Šimkovi.

Restaurant má celotýdenní provoz. „Vaříme od 8:30 do půlnoci, takže u nás můžete vyřešit vše od bohaté snídaně až po noční chutě,“ doplnili majitelé. Snídani si můžete vybrat například ve francouzském, anglickém nebo zdravém stylu. K tomu si lze vypůjčit některou z knížek, a začít tak den uspokojeni nejen kulinářsky, ale i duševně.

K příjemnému posezení tu nabízejí pivo z Královédvorského pivovaru Tambor, jedenáctistupňový ležák, polotmavý ležák 11%  J. Jakoubek a příležitostně tmavý třináctistupňový speciál. „Hledali jsme kvalitní pivo, které vzniká tradiční metodou, nemají ho v okolních restauracích a které tak dobře doplní naši nabídku,“ vysvětlil Tomáš Šimek.

Restauraci Čistý stůl najdete v Praze na Malé Straně, Vítězná 15. Otevřeno mají každý den, od 8.30 do půlnoci. Bližší informace najdete na webu www.cisty-stul.cz nebo na facebookovém profilu restaurant Čistý stůl.

cisty stul 2

 


 

kopp logo

Nové pivo Tambor Original Kopp lidem chutná

Dvůr Králové (18.5.2016) –  Značka Kopp se opět vrátila do povědomí občanů a návštěvníků města. Zatímco v minulosti to bylo díky hotelu a restauraci na Masarykově náměstí, dnes si stovky lidí spojují jméno s novým pivem z Královédvorského pivovaru Tambor.

O tom, že si vyvážená chuť jantarově zbarveného výčepního piva našla mnoho příznivců, svědčí již čtvrtý tank, který bylo třeba během krátké doby z Královédvorského pivovaru Tambor vypravit.

Novinka nese jméno podle původního názvu hotelu, který byl součástí zrekonstruované Pasáže 80. Pivo je  na čepu  pouze v tankové podobě a bude výhradně v nabídce  restauraci „ve dvoře“ a to  pod názvem „Tambor Original Kopp“. Pivo i název vznikly na přání majitele objektu, Vladislava Žižky mladšího.


 

Koppkopp2

První tankovna Královédvorského pivovaru Tambor

I malý pivovar může jít cestou pivních gigantů v oblasti zásobování restaurací pivem

Královédvorský pivovar Tambor  ukazuje cestu všem menším pivovarů, že nemusí zaostávat za velkými giganty. Po roce od instalace  nové moderní robotické lahvovací linky uvedl do provozu svou první pivní tankovnu.

„Podmínkou tankového piva je nejenom potřebná technologie, ale i odborně zdatný a zaškolený personál. A ten u nás, v pivovaru, určitě máme,“ vysvětlil Nasik Kiriakovský, majitel královédvorského pivovaru Tambor.

Kde jinde si může novou technologii a kvalitu nového piva pivovar  ověřit, než v místě svého působení. První tankovna se proto nachází pouhé dva kilometry od pivovaru, v samém centru města, pár kroků od Masarykova náměstí, v nové  restauraci  Baroque - ve dvoře.  Ta je také součástí zrekonstruovaného komplexu budov o názvu  „Pasáž 80“ (v minulosti Hotel Koop nebo Hotel Labe).  Podle původního názvu hotelu je proto pojmenováno i  NOVÉ pivo z produkce Královédvorského pivovaru Tambor. Pivo bude  na čepu  pouze v tankové podobě a bude výhradně v nabídce  restauraci „Ve Dvoře“ a to  pod názvem „Tambor Original Kopp“. „Luxusní jantarové pivo s osobitou hořkostí si jistě získá řadu příznivců,“ řekl hlavní sládek Martin Vrba. Tankovna, pivo i název vznikly na přání majitele objektu, Vladislava Žižky mladšího.

Tankovna je osazena třemi tanky od firmy Duotank , každý o objemu 500 litrů, s přímým chlazením pláště, včetně stolu se samoobslužnou pípou. V tankové nabídce proto bude i nejoblibenější světlý ležák 11% a polotmavý ležák 11% J.Jakoubek .

Instalaci chlazení a rozvodů piva zajistila firma Lindr.


Kam na  Tambora v Hradci Králové

Terno a Tambor spojuje tradice

Novým obchodním partnerem Královédvorského pivovaru Tambor se stal velkoobchod supermarket Terno Hradec Králové. Jedná se o logické spojení. Supermarket Terno Hradec Králové je součástí skupiny spotřebních družstev řetězce Jednota COOP, tradičního českého prodejce. Stejně tak pivovar Tambor vyrábí pivo tradičním českým způsobem.

„Prodáváme potravinářské zboží především regionálního charakteru,“ vysvětlil Vladimír Šmejkal, ředitel Terno Hradec Králové. Tím se výrazně liší od většiny zahraničních obchodních řetězců. Do Jednoty se chodí nakupovat už několik desítek let. Nyní samozřejmě do modernějších prostor. Hradecké Terno najdete na jedné z hlavních tříd, br. Štefanů 994. Otevřeno je každý den od 7 do 20 hodin.

Kromě klasického prodeje se Terno hlásí k tradicím i pořádáním pravidelných farmářských trhů. Zdejší Nápojové centrum nabízí svým zákazníkům široký sortiment sudového piva, piva v uceleném balení a nealkoholických nápojů za velmi příznivé ceny.  „Nabízíme našim zákazníkům mnoho regionálních piva. Nyní mezi nimi bude také Královédvorské pivo Tambor. Zatím nabízíme toto pivo v lahvích, budeme ho ale prodávat také v sudech,“ doplnil Vladimír Šmejkal, ředitel Terno Hradec Králové.

Web: http://www.terno.cz/terno-hradec-kralove/?supermarket=hradec-kralove

Otevírací doba: Po – Ne  7 – 20 hodin.

Hradec Králové, třída br. Štefanů 994.

terno

 Tambor bojuje o mezinárodní Zlatou pečeť v Českých Budějovicích

Příští týden se koná 26. ročník Mezinárodního pivního festivalu, poprvé v multifunkčním Pavilónu T na výstavišti v Českých Budějovicích. Největší akce svého druhu v České republice potrvá od 1. do 6. února.

Součástí festivalu bude tradičně mezinárodní degustační soutěž  Zlatá pivní pečeť (Gold Brewer´s Seal. Prestižního pivovarnického klání o Zlatou pivní pečeť se letos zúčastní více než 230 pivovarů z celého světa. 160 tuzemských výrobců piva bude v letošním roce čelit mimořádně kvalitní zahraniční konkurenci. Jedním ze soutěžících je i Královédvorský pivovar Tambor ze Dvora Králové nad Labem. Do „boje“ o medaile vysílá světlý ležák 11%, světlý ležák 12% R. A. Dvorský a polotmavý ležák 11% J. Jakoubek. Mezi českými zástupci jsou největší pivovarské firmy i malé minipivovary. Většina zahraničních účastníků  patří k elitní špičce ve svých zemích, celá řada z nich se může pochlubit triumfy na dalších největších mezinárodních soutěžích.

Zlatá pivní pečeť je certifikované ocenění piva v největší a nejstarší degustační soutěži v České republice. Cena se uděluje každoročně. V uplynulém roce to bylo ve 28 kategoriích. Ocenění medailisté z jednotlivých kategorií pak soutěží ve finálovém kole o Hlavní cenu Zlatá pivní pečeť, která určí absolutního vítěze.

Degustační soutěže se konají pod dohledem renomovaných garančních a certifikačních autorit (TÜV-SÜD, Bureau Veritas, 3EC, Státní zemědělská a potravinářská inspekce).

„Letos se zúčastní 235 pivovarů z 23 států celého světa. Stejně jako v minulých letech předpokládáme, že se česká piva opět objeví mezi nejlepšími, protože české pivo je přece nejlepší,“ prozradil Alois Srb, ředitel pivního festivalu.

 


Kam na  Tambora v Benešově

Obchodní dům MAX

Obchodní dům MAX působí na trhu již od roku 1995. „Naše firma se zaměřuje na prodej nápojů, hlavně sudového a lahvového piva. S přibývajícím počtem malých a středních pivovarů se rozšiřuje i náš sortiment a v současné době prodáváme víc jak 100 druhů piv,“ vysvětlil Tomáš Mareš, zástupce obchodního domu.

Prodejna je umístěna na frekventovaném místě. Mají tu otevřeno 7 dní v týdnu od 8 do 18 hod. což vítají jak běžní zákazníci, tak majitelé restaurací.“Vzhledem ke stoupající poptávce jsme zařadili váš pivovar do našeho sortimentu. Pivovar Tambor rozšíří sortiment středních pivovarů z regionu severovýchodu Čech, který je u nás velmi populární. Věříme, že Tambor zachutná a zařadí se mezi ikony vašeho regionu.a Tambor zde má tu pravou chuť,“ dodal Tomáš Mařeš. Pro Královédvorský pivovar Tambor se stává Obchodní dům MAX dalším významným obchodním partnerem.

Web: odmax.cz

MAXmax1


 

Královédvorský pivovar Tambor nabízí exkurze se sládkem

Dvůr Králové nad Labem (5.leden 2016)Královédvorský pivovar Tambor připravil novinku pro zájemce o exkurze ve svém provozu. Jedná se o prohlídky komentované přímo sládky pivovaru. „Prohlídky za účasti sládka jsou určeny pro předem přihlášené skupiny od 5 do 15 osob. Součástí prohlídky je samozřejmě také ochutnávka v Pivovarské prodejně,“ vysvětlil majitel pivovaru Nasik Kiriakovský. Dosud se exkurze konaly jen s průvodcem. S tím, jak stále roste počet lidí, pro které je pivo víc než jen nápojem, bude taková exkurze zajímavější. Oba sládci mají bohaté zkušenosti s vařením tradičního českého piva nejen ve Dvoře Králové nad Labem. Při exkurzi tak budou schopni zodpovědět i ty nejodbornější otázky kolem vaření „nejoblíbenějšího“ českého nápoje. A samozřejmě připojí i vlastní zážitky z pivovarnictví.

Objednat si prohlídku je možné od pondělí do pátku, v čase od 9 do 17 hodin. Délka prohlídky je  45 - 60 minut. Cena pro jednu dospělou osobu, včetně ochutnávky, bude činit 175 korun. Prohlídky pivovaru s průvodcem budou pokračovat, novinka pouze rozšíří nabídku služeb. Bližší informace a objednávky můžete zasílat na mail: machek@pivo-tambor.cz, tel 499 621 176.

sladek exkurze


V Královéhradeckém kraji v síti supermarketů BILLA můžete nakoupit náš světlý ležák 11% v sektoru "BILLA Regionálně". Viz přiložené foto.

Billa stanovila cenu na 13.90 Kč


  • Billa Hradec Králové
  • Billa Dvůr Králové
  • Billa Trutnov
  • Billa Vrchlabí
  • Billa Jičín
  • Billa Hořice v Podkrkonoší
  • Billa Rychnov nad Kněžnou
  • Billa Týniště nad Orlicí

Přejeme příjemný nákup!

 


 

Novinka v nabídce našeho pivovaru - karton na 4 lahve o obsahu 0,5 litru. Cena 20 korun. Obsah lahvového piva si můžete vybrat podle naší aktuální nabídky.


lahve krabice


 

Na volejbal opět s Tamborem

Blíží se opět začátek další volejbalové sezóny. Se jménem našeho pivovaru Tambor do něj vstupuje tým mužů VK Tambor Dvůr Králové nad Labem, který hraje II. ligu. Třetím rokem se na palubovce haly Strž budou odehrávat zajímavé sportovní zápasy. V minulých ročnících se Královédvorákům dařilo. Přijďte je podporovat i tuto sezónu. Rozpis zápasů najdete nejen na stránkách týmů VK Tambor Dvůr Králové, ale například také na bilboardu u královédvorské prodejny Billa. Pivovar Tambor drží našim volejbalistům palce.

 


 

Premiéra v Královédvorském pivovaru Tambor – IPA

 

Dvůr Králové nad Labem (14. září 2015) – Poprvé v historii se v Královédvorském pivovaru Tambor vařilo svrchně kvašené pivo. Dosud tu vznikaly pouze klasické ležáky spodního typu kvašení. Zásluhu na tom má spolupráce pivovaru s firmou Bad Flash Beer, která si nechala ve Dvoře Králové nad Labem uvařit IPA. Autorem receptu je Jakub Veselý (Létající pivovar Falkon), vaření IPA prováděli zaměstnanci pivovaru Tambor, sládek Martin Vrba, podsládek Jan Pavlík, vedoucí laboratoře a vařička Eva Pavlíková. Nyní mají možnost občané Dvora Králové nad Labem tuto specialitu ochutnat.

Bad Flash a náš pivovar Tambor nyní přináší nejen příznivcům Královédvorského piva Tambor ochutnávku IPA s přídavkem žitného sladu. Ochutnávka se koná v Penzionu Za Vodou ve Dvoře Králové nad Labem ve dnech 25. až 27. září. Stejně jako v případě nedávné ochutnávky American Amberu je množství limitované a proto by milovníci piva neměli váhat. Minule na mnohé také nezbylo.

Co je IPA (India Pale Ale)?
“Pale Ale čili světlý ejl je tradiční anglické svrchně kvašené pivo s vysokým podílem pšenice a dalších obilovin.  (oves, žito,...). Mívají nižší říz, avšak vyšší plnost a hořkost  a zlatavou, někdy až granátovou barvu. Zvláštností tohoto piva je dochmelování za studena, kdy se část
chmele přidává až při dokvašování. Jde o nejrozšířenější pivní styl v Anglii.
IPA čili India Pale Ale je pak odvozený styl výše popsaného pivka. Jeho vznik byl vlastně úlitbou nutnosti dovézt pivo Britům v koloních, zejména do té největší – Indie. Za časů Britského impéria si tisíce britských vojáků a úředníků britské koloniální správy stěžovalo, že
nemohou pít pivo jako doma. Doprava piva po moři bez Suezu v 18. století trvala 4-6 měsíců a loď dvakrát kolem Afriky přeplula rovník. Pivo tak dorazilo zatuchlé nebo rovnou zkyslé. Britská Admiralita i Královská učená společnost tento problém intenzivně řešila. Po mnoha pokusech uspěl až George Hodgson, sládek pivovaru Bow Brewery, který upravil recept výroby Pale Ale tak, že přidal jak obilí, tak chmel a cukr.
Vzniklo tak hluboko prokvašené, suché, silné a velmi hořké pivo se spoustou CO2. Vyšší stupeň alkoholu a alkaloidy z chmele, stejně jako CO2,  pivo výborně konzervovalo. Hodgsonovo pivo India Pale Ale se velmi brzy stalo legendou nakonec nejen v tehdejší Indii, ale jeho chuť si získala mnoho příznivců jak v samotné Británii, tak na starém i novém kontinentu,“ vysvětlil Rosťa Kloubek z Bad Flash.

Traduje se, že v Indii vojákům IPA ředili vodou, zatímco důstojníci si dávali do nosu originál. Bad Flash a Tambor Vám nyní přináší ochutnávku IPA s přídavkem žitného sladu. Ředit ji nemusíte! Dobrou chuť!

 


 

Výjimečnou možnost ochutnat speciální pivo, které vzniklo v Královédvorském pivovaru Tambor, nabídne tento víkend (28 – 30. srpna 2015) Penzion Za vodou.

Pivo nese název Zlej Blesk Am Lager a uvařit si ho nechala společnost Bad Flash Beer s.r.o. z Prahy. Autorem receptu je Jakub Veselý (Létající pivovar Falkon), hlavním sládkem byl Martin Vrba, jako podsládek a technolog působil Jan Pavlík, a jako laborantka a vařička piva Eva Pavlíková, všichni z Královédvorského pivovaru Tambor, kde se pivo vařilo a leželo.
POZOR! Jedná se o výjimečnou akci, do vypití zásob, kterých je málo. Proto neváhejte a vydejte se ochutnat do Penzionu Za Vodou.
Označení Amber se používá především pro americká piva typu Ale, kde je kladen důraz na barvu. Kvašení probíhá za tepla. Mají ovocnou a květinovou chuť, mohou být nasládlá a hořká.

Zlej Blesk Amber Lager 13
Pivní styl: American Amber Lager – legislativně: polotmavý ležák spodně kvašený nefiltrovaný
Extrakt původní mladiny: 13 %
Objem alkoholu: 5,7 %
Hořkost: 30 IBU
Složení: Voda, ječné slady (plzeňský, mnichovský, caramunich, carapils), chmel (Simcoe, Citra, Mosaic). Spodně kvašeno W95.

 


 

 


 

KRÁLOVÉDVORSKÝ PIVOVAR TAMBOR

LAHVUJE V NOVÉM

 

lahve nove

 


 

NAKUPUJTE PŘÍMO Z PIVOVARU !

SUDY, LAHVE, SKLO, PROPAGAČNÍ MATERIÁL

Za nejlepší ceny si můžete stále nakoupit Královédvorské pivo Tambor přímo z pivovaru. Od pondělí do pátku Vám prodáme sudy objemu 15,5l, 30 l a 50 litrů a lahve 0,5l se veškerým sortimentem Královédvorského pivovaru Tambor.

Od 8 do 15 hodin, v pondělí až pátek,  stačí zazvonit na zvonek u vchodu do Pivovarské prodejny. Rádi Vás obsloužíme.

Pouze u nás můžete také využít na nákup sudů a lahví s Královédvorským pivem Tambor kartu Tambor klubu. Každý týden losujeme speciální slevu na jeden produkt našeho pivovaru.

Kontakt a objednávky: Bedřich Machek, machek@pivo-tambor.cz, 499620103.

 

sudylahve


NOVINKA PRO PRAŽÁKY:

praha tamborOd 1. dubna 2015 zajišťuje veškerou distribuci Královédvorského piva Tambor v Praze a jeho okolí společnost Bad Flash Beer s.r.o. prostřednictvím prodejního skladu.

Prodejní sklad je v areálu tenisových kurtů Admira Kobylisy, vstup naproti domu č.p. 39 v ulici Chaberské.

Odpovědná osoba za příjem objednávek a distribuci piva je pan Rostislav Kloubek. Objednávky lze zasílat mailem na adresy: rosta@badflash.cz, libor@badflash.cz nebo telefonicky na čísle 720 755 116.

Rozvoz piva po Praze a okolí zajišťuje firma Bad Flash Beer s.r.o v minimálním množství 150 litrů na 1 zákazníka. Menší množství pouze osobním odběrem přímo ve skladu.

Provozní doba prodejního skladu: pondělí až pátek od 9 do 15 hodin.

Případné další dotazy směřujte přímo na odpovědnou osobu prodejního skladu.

 

 


Polotmavá jedenáctka J. Jakoubek od března v stálé nabídce

 

jakoubekJak jsme již informovali na konci loňského roku, Královédvorský pivovar Tambor letos rozšiřuje svou stálou nabídku o polotmavý ležák 11 J. Jakoubek. Zájem se mohou těšit na 3. března, kdy se první lahve a sudy budou exportovat do restaurací, hospod a prodejen. Zájemci z řad provozovatelů restaurací a prodejen si pivo mohou objednávat již dnes na tel: Jana Chmelíková, 499621176.

Polotmavý ležák vychází z tradičních receptur českých ležáků s použitím lehce pražených odrůd sladu a speciální české odrůdy chmele s harmonickou hořkostí. Vyznačuje se plností a chutí, intenzivní chmelovou vůni a výbornou pitelnost. Obsah alkoholu  je 4,5 % obj., Složení: artézská voda z vlastního vrtu 130 m, granulované odrůdy chmele, ječné slady, minimální doba ležení je 30 dní.

Pivo poprvé uvařili naši sládci v loňském roce u příležitosti 5. výročí založení Královédvorského pivovaru Tambor. Setkalo se s velice příznivou odezvou.


Tambor na Holiday World Praha

Také v letošním roce se Královédvorský pivovar Tambor účastní mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Holiday World Praha na holešovickém výstavišti. Od čtvrtka 19. do neděle 22. února najdete v expozici Královéhradeckého kraje náš stánek. Těšit se můžete na výborné pivo a pro zájemce tu je i pivovarské sklo a další propagační předměty s motovem pivovaru Tambor.

Mezinárodní veletrh cestovního ruchu Holiday World je nejvýznamnější akci svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. V roce 2015 se koná již 24. ročník. Veletrh Holiday World bude tradičně rozdělen na dva dny pro odbornou veřejnost a víkendové dny budou patřit veřejnosti laické.

A takhle to tam vypadalo ve čtvrtek:

veletrh2015


Pivo Tambor na stránkách Playboye

V prvním letošním dvoučísle známého časopisu Playboy, v jeho slovenské verzi, vyšel celostránkový inzerát na Královédvorské pivo Tambor.

playboyplay

 


Uvařili jsme tisící várku piva Tambor!

„Letos slavíme pět let existence a právě vaříme tisící várku, což je pět milionů půllitrů Královédvorského piva Tambor,“ mohl pronést v pátek 5. září 2014 majitel Královédvorského pivovaru Tambor Nasik Kiriakovský. Půl národa si tak už dalo půllitr Tambora. Taková událost si zasloužila oslavu.

Ve varně Královédvorského pivovaru Tambor se sešel Nasik Kiriakovský se sládkem Janem Pavlíkem a jeho kolektivem. Role patrona se ujal ředitel východočeských regionálních Deníků Tomáš Doubrava. Volba nebyla náhodná. Deník sledoval vznik a růst Královédvorského pivovaru  Tambor od samého počátku.

„Jedná se o letošní 190. várku. Vaříme jedenáctku, stejně jako v případě historicky první várky, i té pětisté,“ vysvětlil sládek Jan Pavlík. Do konce roku by mělo roční číslo stoupnout až na 290. „V současné době jede pivovar na sto procent své kapacity. Oproti loňsku jsme zaznamenali nárůst o 25 procent,“ doplnil Pavlík. článek z Krkonošského deníku najdete zde a fotogalerii na našem facebooku zde.

1000varka

vsichni pivovar

 


 

banner4

 


Pivovarské podium letos skončilo. Fotografie z koncertů si můžete prohlédnout na odkazech dole.

 

plakat podium(pro zvětšení plakátu rozklikněte náhled)

FOTOGALERIE z 2. koncertu skupiny Wostruha : zde

FOTOGALERIE z 2. koncertu skupiny Phobos : zde

FOTOGALERIE z 2. koncertu skupiny Rychlotrapky : zde

FOTOGALERIE z koncertu skupiny Wostruha : zde

FOTOGALERIE z koncertu skupiny Phobos : zde

FOTOGALERIE z koncertu skupiny Rychlotrapky : zde

FOTOGALERIE z 2. koncertu Davida Jakubce : zde

FOTOGALERIE z koncertu skupiny Jízda : zde

FOTOGALERIE z koncertu Davida Jakubce na našem facebooku: zde

FOTOGRAFIE z koncertu skupiny Jakž Takž najdete na našem facebooku: zde

 


Pivovar Tambor v hledáčku novinářů

 

V minulých dnech navštívili Královédvorský pivovar Tambor redaktoři z pražského webu podnikatel.cz. S majitelem Nasikem Kiriakovským vedli rozhovor na téma podnikání v oblasti malých pivovarů. Z původně plánované hodinky bylo nakonec hodin víc. Oběma se u nás líbilo. Na snímku momentka z focení. Text najdete zde.

V Krkonošském deníku vyšel rozsáhlý materiál o možné změně daně z piva. Majitel Královédvorského pivovaru Tambor Nasik Kiriakovský patřil mezi oslovené odborníky, kteří se k problému, i k tématu výroby piva a současným trendům, vyjadřoval.Text zde

foceni podnikatel.cz


Pivovar Tambor se představil na Pivním festu v Brně

 

Na 4. ročníku PIVNÍHO FESTU NA DVOŘE Městského divadla Brno, který se konal poslední červnový víkend, se prezentoval také Královédvorský pivovar Tambor. Letošní ročník byl tentokrát ve znamení středních a malých výrobců zlatavého moku.V doprovodném programu zahraly kapely jako např. Laura a její tygřiMorčata na útěku, nebo Děti kapitána MorganaFrank Zappa Quartet.  K dobrému pivu neodmyslitelně patří i dobré a kvalitní jídlo. Speciality z grilu a domácí pivní chuťovky připravili kuchaři Brixton-gastro, působící v divadelních restauracích Nekonečno a Boulevard. FOTO ZDE

 


 

fotostrana 5let

 

Prohlédněte si fotky z oslav 5 let pivovaru Tambor.

Najdete je na našem facebooku nebo také na webu Krkonošského deníku.

 

člane jakoubek

 


Nové Královédvorské pivo Tambor, polotmavý ležák 11 „J. Jakoubek“     od 2. května 2014

 

Proč právě J. Jakoubek?

Královédvorský pivovar Tambor pokračuje v připomínání významných rodáků Dvora Králové nad Labem. Prvním z nich byl R. A. Dvorský (stejnojmenný světlý ležák 12).

 

Jaroslav Jakoubek byl nejen Otec šansonu

Dvůr Králové nad Labem (14etiketa jakoubek. dubna 2014) – Bývá označován jako Otec českého šansonu, je autorem mnoha populárních písniček. Stejně jako jiný královédvorský rodák, R. A. Dvorský, byl ale také autorem, na kterého se mělo zapomenout.

Narodil se 30. října 1927 ve Dvoře Králové nad Labem. Po studiu gymnázia a chemické průmyslovky začal pracovat v Tibě. Koncem padesátých let odešel do Prahy, kde se hned zapojil do kulturního života. Ve dne pracoval ve státní projekční kanceláři textilního průmyslu, večer se věnoval kultuře. Díky trochu volnější atmosféře tu začaly vznikat zárodky budoucích legendárních scén. Jaroslav Jakoubek se s Ivanem Vyskočilem podílel na vzniku divadla Na zábradlí, pomáhal při prvních krůčcích poetické kavárny Viola, byl u zrodu divadla Rokoko. V době, kdy se ještě Jiří Suchý neznal s Jiřím Šlitrem, psal pro něj Jakoubek texty. Stal se externím redaktorem Československého rozhlasu a televize. Jeho písničky zpíval Václav Neckář, Eva Pilarová, Pavlína Filipovská, Rudolf Pellar, Ljuba Hermannová a mnoho dalších zpěváků. „Nebýt Jardy, tak o mě vlastně nevíte. S Honzou Schneiderem jezdili do plzeňské Alfy. Tam si mě všimli a tak dlouho o mě vyprávěli Pepíkovi Vobrubovi, až mě pozval na zkušení natáčení s Tanečním orchestrem Českého rozhlasu,“ vzpomíná Václav Neckář.   Mezi jeho nejznámější písničky z té doby patří  Blues vo blůze (P. Filipovská), Víc nechtěl by snad ani D´Artagnan (W. Matuška a M. Kubišová), Smutný představení (L. Hermanová), Písnička pro Martu (K. Gott), Sněhová vločka (J. Suchý), Plakát (R. Pellar) nebo Táborák pro dva (V. Neckář).

Po roce 1968 se zařadil mezi širokou skupinu umělců, kteří byli donuceni opustil veřejný  život. Několik let měl Prahu „zakázanou“. Začal pracovat na různých dělnických pozicích, občas jeho přátelé umožnili uvést  písničku nebo melodii v divadle či rozhlase. Jak vzpomínají Královédvoráci, tvořil v té době do šuplíku. Po roce 1989 se mohly opět jeho písničky hrát, on sám se v devadesátých letech  vrátil jako externí hudební redaktor do Českého rozhlasu. Příliš si ale nové svobody neužil. Zemřel v Praze 27. července 1993. Dva roky po jeho smrti vyšlo profilové CD. Vznikl také jeden z jeho nejznámějších hitů, Nějak se vytrácíš má lásko, který nazpíval Petr Janda a skupina Olympic. „Jednou se Jaroslav trochu zlobil na svět a já jsem na pár hodin odešla – a tenkrát napsal šanson Nějak se vytrácíš, má lásko, s věnováním pro mě,“ vzpomíná jeho žena Jiřina Jakoubková. Text písničky je ale mírně upravený. Celkem se Jakoubek podílel na téměř 400 písničkách.

Ve Dvoře Králové nad Labem vyšlo několik vzpomínkových článků ve Vlastivědném čtení, kde na něj mimo jiné vzpomínal spolupracovník z Tiby, pozdější kronikář Pavel Janoušek nebo skladatel a spoluautor velkého hitu o D´Artagnanovi, Jan Schneider. Jaroslava Jakoubka připomíná na domě na Vinohradech, kde žil, pamětní deska.

Ve městě samém žádnou připomínku nemá. Proto se Královédvorský pivovar Tambor rozhodnul se souhlasem manželky Jiřiny Jakoubkové pojmenovat u příležitosti 5 let od znovuobnovení vaření piva ve Dvoře Králové nad Labem nové královédvorské pivo Tambor, polotmavý ležák 11 právě po Jaroslavu Jakoubkovi. Toto pivo bude představeno 2. května v areálu pivovaru při oslavě 5. výročí Královédvorského pivovaru Tambor.

 


Na Královédvorském pivu Tambor si pochutná prezident Miloš Zeman

(16.dubna 2014) V těchto dnech je na návštěvě východních Čech prezident České republiky Miloš Zeman. Na návštěvě obce Holovousy obdržel mimo jiné také vůbec první multipack se čtyřmi Tambor 11, dvěma Tambor 12 R. A. Dvorský a dvěma tmavými Tambor 13. Dar prezidentu republiky předala starostka Holovous Martina Berdychová, protože se jedná o regionální produkt Podkrkonoší.

Pokud si chcete pořídit podobný kartonový multipack, najdete ho v nabídce naší Pivovarské prodejny. Naše obsluha vám ho naplní lahvemi podle vašeho přání.

krabicee

 


 

Už je to tady...

5let tambor

 


 

Královédvorské pivo Tambor už je i v Brně

(9. dubna 2014) Královédvorské pivo Tambor, světlý ležák 12, R. A. Dvorský je nyní k mání také v Brně. Podrobnější informace připravujeme.

RAD

 


 

Vážení přátele, Vzkazy byly přesunuty z hlavní lišty pod položku Kontakty a jsou stále funkční.

 


 

TISKOVÁ ZPRÁVA

Oslava pátých narozenin královédvorského piva Tambor odstartovala

celá ke stažení je ZDE


 

PENZION ZA VODOU PIVOVAR TAMBOR Vás srdečně zvou na oslavu 5. narozenin královédvorského pivovaru Tambor. Přijďte v pátek 14.3.2014 do naši restaurace a ochutnejte nefiltrovaná piva Tambor 11 a Tambor 12 za skvělé ceny. V průběhu večera budete moc ochutnat pivní speciality a poslouchat  královédvorskou kapelu Phobos.

Neváhejte a rezervujte si Váš stůl již dnes na čísle 604 295 794 nebo na čísle 499 620 904


 

23. ročník pražského veletrhu cestovního ruchu Holiday World

 


 


 

 


Nové pivo dostalo jméno po prvorepublikovém idolu R. A. Dvorském

23. dubna 2012 7:17

Královédvorský pivovar Tambor začal vařit dvanáctku, jíž vzdává hold legendárnímu skladateli a hudebníkovi, dvorskému rodákovi R. A. Dvorskému. Ten jako mladík pracoval v tamním pivovaru a přátelil se s manželkou jeho ředitele.
Etiketa nové dvanáctky pojmenované po R. A. Dvorském
Etiketa nové dvanáctky pojmenované po R. A. Dvorském | foto: Ondřej Littera, MF DNES

 

Hm, hm, ach ty jsi úžasná, hm, hm, to dávno vím... Tenhle šlágr dobře znají i mnozí současníci, přestože muzikant, skladatel, zpěvák, herec a ženami zbožňovaný kníratý švihák R. A. Dvorský ho nazpíval už za první republiky.

Jeho jméno bývalo kdysi na stovkách plakátů a gramofonových desek, v titulcích filmů i na poutačích biografů. Teď se historická fotografie slavného elegána objevila i na etiketě nového piva, které začal vařit královédvorský pivovar Tambor.

 

 

Městu říkal Dvoreček a pojmenoval se po něm

Ten se novou dvanáctkou hlásí k legendárnímu Královédvorákovi, který si své příjmení zvolil právě po rodném městě, jemuž důvěrně a láskyplně říkal Dvoreček a do něhož se stále rád vracel. Jak v době své největší popularity, tak v těžkých padesátých letech, kdy dokonce skončil i ve vězení.

Zpěvák a skladatel R. A. Dvorský. Orchestr zpěváka a skladatele R. A. Dvorského Melody Boys.
Zpěvák a skladatel R. A. Dvorský Orchestr R. A.  Dvorského Melody Boys
Proč právě muzikant na etiketě piva? R. A. Dvorský totiž vystudoval dvorskou obchodní školu a za 1. světové války pracoval v tamním pivovaru jako účetní. Tam poznal i svou budoucí velkou fanynku, manželku majitele pivovaru Eriku Klazarovou.

Její muž Jan Klazar byl o deset let starší než Dvorský, tehdy ještě Rudolf Antonín. V letech 1916 až 1919, kdy Antonín v pivovaru pracoval, byl Klazar šťastně ženat. Jeho paní Erice Antonín věnoval svoje první vydání Královédvorských písniček. Druhý sešit písniček jí poslal už z Prahy, kde se slibně rozbíhala jako hudební kariéra. "Milostivé paní Erice Klazarové věnuje vděčný Rudolf Antonín," stojí ve věnování.

"Oba sešity se dodnes nacházejí v soukromém archivu rodiny Klazarů," napsal v roce 2010 časopis Vlastivědné čtení vydávaný ve Dvoře Králové nad Labem.

Informaci získal od Jany Růžičkové, vnučky Jana Klazara. Autoři článku dodávají, že by nebylo divu, kdyby mladý Rudolf Antonín nebyl do krasavice Eriky alespoň trochu zamilovaný. "To už se ale asi nikdy nedozvíme," míní autoři.

Nacházíte se: Home > Pivovar > Úvod

exkurze

facebook

tankovna

facebook

Přihlášení k odběru novinek. Zadejte mailovou adresu.

Nákupní košík | Mapa serveru | Obchodní podmínky  Copyright © 2009 TVORBA STRÁNEK, WEBDESIGN
Spřátelené weby: Citroen - Subaru | Penzion za vodou
Odběr RSS kanálu
Pokud Vám je méně než 18 let, stránky, prosím, opusťte.