Eshop - Obchodní podmínky


OBCHODNÍ PODMÍNKY

1. Zákazník podáním objednávky potvrzuje, že se seznámil a souhlasí s těmito Obchodními podmínkami internetového obchodu, s dodacími, platebními a reklamačními podmínkami u nakupovaných výrobků.

2. Každá registrovaná objednávka je považována za závaznou.

3. Objednané zboží bude zasíláno pouze v rámci území České republiky.

 

Ochrana osobních dat:

1. Provozovatel internetového obchodu uchovává a zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů a ostatními právními předpisy platnými na území ČR. Vaše osobní údaje, které uvedete při nákupu, jsou naprosto důvěrné a v žádném případě nebudou poskytnuty třetím osobám. Osobní údaje budou použity jen pro nezbytně nutné úkony spojené s vyřízením objednávky.

 

Objednávka zboží je možná :

- prostřednictvím e-shopu

- e-mailem dolezalova@pivo-tambor.cz

- písemnou objednávkou doručenou Českou poštou na naši adresu

Objednávka musí obsahovat přesný název zboží, množství, dodací adresu a fakturační adresu (pokud se liší od adresy dodání) a telefonický nebo e-mailový kontakt. Přijetí objednávky Vám potvrdíme.


Platba za zboží:

1. Hotově při převzetí zboží v prodejně

2. Na dobírku přepravci při doručení zboží

3. Zálohově na účet dodavatele na základě vystavení zálohové faktury

V případě zaslání zboží na danou adresu je ke zboží účtováno:

- přepravné

- balné a manipulace

I. Přepravné

Přeprava zboží je zajišťována prostřednictvím České pošty. Výše přepravného závisí na druhu zásilky. Ke skutečným nákladům daným ceníkem České pošty pro vnitrostátní přepravu je připočteno DPH.

II. Balné a manipulace

K balíkovým zásilkám je účtováno "balné a manipulace"  - 5% z ceny zásilky včetně DPH, vždy minimálně 45,- Kč bez DPH.

Součástí zásilky je daňový doklad ke zboží.

 

Objednávání zboží prostřednictvím e-shopu:

1. Výběr požadovaného zboží se provádí – po kliknutí na tlačítko „Koupit“ – na stránce objednávky, kde zákazník zvolí druh zboží a množství v kusech.

2. Celková cena objednávky včetně daně z přidané hodnoty je zobrazena v řádku „Celková cena“ pod tabulkou „Objednávkového formuláře“.

3. Dále zákazník vyplní všechny povinné položky „Objednávkového formuláře“.

Pro úspěšné zadání musí zákazník souhlasit s těmito obchodními podmínkami. Souhlas je vysloven zaškrtnutím políčka „Souhlasím s obchodními podmínkami“.

4. Teprve kliknutím na tlačítko „Závazně odeslat objednávku“ je Vaše objednávka považována za závaznou.

5. K ceně objednaného zboží bude připočítána odpovídající částka za poštovné a balné.

6. Každá registrovaná objednávka je potvrzena formou e-mailové zprávy zaslané na adresu uvedenou zákazníkem.


Odesílání a doprava zboží:

1. Objednané zboží Vám bude odesláno nejpozději do 10 pracovních dnů od přijetí objednávky. V případě, kdy z nějakých příčin není možné tento termín dodržet, budete informováni elektronickou poštou.

 

Zrušení objednávky:

Zrušení objednávky provozovatelem je možné pouze v těchto výjimečných případech:

1. Zboží není na skladě

V případě, že tato situace nastane, bude zákazník informován e-mailem nebo telefonicky a bude domluven další postup řešení vzniklé situace.

Zrušení objednávky zákazníkem je možné nejpozději do té doby, dokud neproběhla expedice zboží a to na emailovou adresu: pivovar@pivo-tambor.cz. nebo telefonicky na č. 499 621 176. Zákazník pro zrušení objednávky musí uvést svoje jméno, příjmení a datum objednávky. Veškeré údaje obdržel při potvrzení objednávky formou e-mailové zprávy.

 

Vrácení zboží:

Vrácení zaslaného zboží je možné v souladu s reklamačním řádem a zákonem 367/2000 Sb. bez uvedení důvodu do 14 dnů (§ 53 odst. 7 OZ), pokud se nejedná o znoží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání (jako např. pivo).

Aby bylo zboží přijato zpět a vrácena celá kupní cena, musí být splněny následující podmínky:

1. Zboží musí být vráceno kompletní a v původním stavu.

2. Zboží nesmí jevit známky opotřebení a používání, nesmí být jakkoliv poškozeno.

3. Zboží musí být vráceno na adresu dodavatele a to nejpozději 14 den počítaný od prvního dne následujícího od převzetí zboží.

4. Při splnění všech zákonných podmínek pro vrácení zboží nakoupeného přes internet bude zákazníkovi vyplacena cena vráceného zboží bez ceny za přepravu, manipulaci a balné.

5. V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát - oddělení ADR, Štěpánská 44, 110 00 Praha 1. E-mail: adr@coi.cz, web: adr.coi.cz.

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese: http://ec.europa.eu/consumers/odr.

Nacházíte se: Home > Eshop > Obchodní podmínky

facebook

 

facebook

facebook

facebook

Přihlášení k odběru novinek. Zadejte mailovou adresu.

sssss
TAMBOR

Již jste dosáhli věku 18 let??

Nákupní košík | Mapa serveru | Obchodní podmínky  Copyright © 2009 TVORBA STRÁNEK, WEBDESIGN
Spřátelené weby: Citroen - Subaru | Penzion za vodou
Odběr RSS kanálu
Pokud Vám je méně než 18 let, stránky, prosím, opusťte.