Pivovar Tambor, Dvůr Králové nad Labem, Pivo sudové, pivo lahvové


TAMBOR 11° za pouhých 9,90 Kč - nyní v Penny Marketu ve Dvoře Králové nad Labem

Penny Market se rozhodl jít cestou regionálních potravin a jednou z prvních vlaštovek je jedenáctistupňové pivo z královédvorského pivovaru TAMBOR. V rámci oslovení zákazníků se jej dokonce rozhodl nasadit do akce za cenu pouhých 9,90 Kč. Máte tak jedinečnou šanci získat domácí kvalitní značkové pivo TAMBOR za doposud nejnižší cenu a při nákupech dalších potravin do domácnosti.

 

Nakupovat místní produkty se stává po celém světě trendem. Důvodem je vždy čerstvost, jasný původ produktu a neméně významný je také lokálního patriotismus. Je báječné, že se Penny Market stal po Bille druhým nadnárodním gigantem, který to pochopil a pivo TAMBOR Královédvorákům nabízí.

"Pivo z regálů obou královédvorských poboček Penny Marketu velmi rychle mizí", říká majitel pivovaru Nasik Kiriakovský. "Snažíme se neustále doplňovat zásoby a přesvědčit tak Penny Market, že TAMBOR zde má své trvalé místo".

Přijďte také do Penny Marketu, nakupte si TAMBORA na víkend, měsíc, či Vánoční svátky.

 

MOVEMBEER

Pivovar Tambor se rovněž přidal k celosvětové akci Movember, kdy si muži nechávají narůst slušivé kníry a pomáhají tak upozorňovat na vážnou chorobu. Při příležitosti této akce jsme spolu s portálem Kralovedvorsko.cz připravili soutěž o sud piva Tambor zdarma. Podmínky a pravidla soutěže i informace o této celosvětové akci najdete ZDE

Nacházíte se: Home > Pivovar > TAMBOR v PENNY MARKETu

facebook

 

facebook

facebook

facebook

Přihlášení k odběru novinek. Zadejte mailovou adresu.

sssss
TAMBOR

Již jste dosáhli věku 18 let??

Nákupní košík | Mapa serveru | Obchodní podmínky  Copyright © 2009 TVORBA STRÁNEK, WEBDESIGN
Spřátelené weby: Citroen - Subaru | Penzion za vodou
Odběr RSS kanálu
Pokud Vám je méně než 18 let, stránky, prosím, opusťte.