Napsali o nás - 2015 - Úspěšný sportovní rok prožili královédvorští kuželkáři


Úspěšný sportovní rok prožili královédvorští kuželkáři

zdroj: Krkonošský deník, 4. ledna 2015

Dvůr Králové - Skvělou sezonu letos prožívá zdejší kuželkářský oddíl. A tým vévodí Východočeskému přeboru, a tak mohli hráči o vánočních svátcích sledovat všechny své soupeře pod sebou.

Zároveň však místní plejeři v prosinci nijak nezaháleli a po skončení posledního mistrovského zápasu se na jejich kuželně uskutečnil třítýdenní turnaj na uctění památky Jaroslava Dědka. Celá akce proběhla, za vydatné podpory Královédvorského pivovaru Tambor a mezi registrovanými se skvělým výkonem 499 kuželek na prvním místě umístil Jiří Sedlák z Tesly Pardubice. Druhý byl vyslanec trutnovské Lokomotivy Karel Slavík (481 kuželek) a prapor domácího týmu uhájil náhozem 477 kuželek bronzový Michal Sirový.

Mezi neregistrovanými se v poslední den turnaje dostal na první místo hráč Tespa Hořice Vladimír Pech (470). Na stupních vítězů je doplnili hráči Auto Škoda Kvasiny, jimiž byli Ladislav Urbánek (461) a Lukáš Hartman (458). Podrobné výsledky lze najít na stránkách oddílu kuzelky-dk.tym.cz

Velký úspěch zaznamenali dvorští hráči na turnaji ve Smiřicích. Luděk Horák výkonem 504 kuželek zaznamenal historicky nejlepší výkon oddílového kuželkáře. Skvěle ho doplnil Jiří Červinka (501). Je vidět, že i ve skromných podmínkách se dá dělat kvalitní sport.

Kuželkáři na závěr úspěšné sezony poděkovali všem svým sponzorům, fanouškům, ale také městu Dvůr Králové za dosavadní vydatnou podporu. Do dalšího roku 2015 pak všem popřáli hodně zdraví, štěstí a pohody.

(sir, to)

odkaz na článek: http://krkonossky.denik.cz/ostatni_region/uspesny-sportovni-rok-prozili-kralovedvorsti-kuzelkari-20150104.html

facebook

 

facebook

facebook

facebook

Přihlášení k odběru novinek. Zadejte mailovou adresu.

sssss
TAMBOR

Již jste dosáhli věku 18 let??

Nákupní košík | Mapa serveru | Obchodní podmínky  Copyright © 2009 TVORBA STRÁNEK, WEBDESIGN
Spřátelené weby: Citroen - Subaru | Penzion za vodou
Odběr RSS kanálu
Pokud Vám je méně než 18 let, stránky, prosím, opusťte.