Vzkazy pivovaru TAMBOR ve Dvoře Králové nad Labem

Aktualní vzkazník pro příznivce a fanoušky Královédvorského piva TAMBOR

Vaše jméno:*
Váš e-mail:*
Vzkaz:*
Uživatel: N.Kiriakovský [kiriakovsky@pivo-tambor.cz] zanechal vzkaz 08.06.2014:
V současné době nedokážeme přistoupit na nepřijatelné nákupní cenové podmínky ze strany Kauflandu,Tesca,Lidlu,Billy,Plusu a Alberta . Stále ale preferujeme prodejny Coop Jednota nebo jiné menší prodejce.Pokud znáte pane Přemkum někoho kdo by měl zájem naše lahvové pivo prodávat ? Stačí když se na nás obrátí . Věřím, že se dohodnem a problém lahvového piva v Trutnově bude vyřešen.Kontakt : kiriakovsky@pivo-tambor.cz Děkuji za Váš dotaz. N.Kiriakovský majitel pivovaru Tambor.
Uživatel: Premek [los.premek@seznam.cz] zanechal vzkaz 05.06.2014:
Dobry den,mam dotaz:budete nekdy dodavat lahvove pivo i do obchodnih retezcu?v Trutnove mate lahvove jen asi v jednom obchode,ktery je na okraji mesta..na tocene nemam moc cas a rad bych si kupoval lahvove domu,jen neni kde si ho koupit..je to skoda,ze vase vyborne pivo neni v Trutnove k sehnani...Přemek
Uživatel: N.Kiriakovský [kiriakovsky@pivo-tambor.cz] zanechal vzkaz 10.05.2014:
Ten to druh obalu profesionálně v pivovaru neplníme . Na pivovarské prodejně se možná dohodnete s obsluhou na naplnění Vašeho soudku ve výčepu . S pozdravem N.Kiriakovský majitel pivovaru.
Uživatel: N.Kiriakovský [kiriakovsky@pivo-tambor.cz] zanechal vzkaz 10.05.2014:
Ten to druh obalu profesionálně v pivovaru neplníme . Na pivovarské prodejně se možná dohodnete s obsluhou na naplnění Vašeho soudku ve výčepu . S pozdravem N.Kiriakovský majitel pivovaru.
Uživatel: Pája [jackph@seznam.cz] zanechal vzkaz 02.05.2014:
Dobrý den , plníte párty 5l soudky ?
Nacházíte se: Home > Kontakty > Vzkazy

Pivovarská prodejna

RAISOVA

tel. 499 620 103

 

facebook

facebook

twitter

Aktualita
Tambor nabídne pivo od pátku pod obry V Hostinném
28.07.2014

porcukule malaZačátek srpna patří už desítky let neodmyslitelně Porcinkuli v Hostinném. Královédvorský pivovar Tambor patří mezi tradiční účastníky. Ani letos tak návštěvníci nepřijdou o možnost osvěžit se pivem ze Dvora Králové nad Labem. Stánek Tambora najdete na náměstí, které hlídají obři na zdejší radnici. Otevřen bude už od pátku. V nabídce najdete desítku, jednáctku a dvanáctku. V bohatém programu na náměstí, na koupališti, v parku a v parku u hasičárny, se představí například Sto zvířat, Rybičky 48, Krausberry, Cémur Šámur, Ganka a řada dalších. Chybět nesmí půlnoční sobotní rozhovor obrů a ohňostroj.

Přihlášení k odběru novinek. Zadejte mailovou adresu.

Nákupní košík | Mapa serveru | Obchodní podmínky  Copyright © 2009 TVORBA STRÁNEK, WEBDESIGN
Spřátelené weby: Citroen - Subaru | Penzion za vodou
Odběr RSS kanálu
Pokud Vám je méně než 18 let, stránky, prosím, opusťte.